Aktualności

16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Targi są jedynym miejscem, gdzie można porównać wiele ofert, sprawdzić ceny i wiarygodność firm. Tutaj można zapoznać się z nowymi innowacyjnymi, energooszczędnymi produktami i technologiami, poradami fachowców, wysłuchać ciekawych prelekcji oraz uzyskać szereg rabatów i skorzystać z wielu promocji. Bezpośredni kontakt z producentem czy dystrybutorem to najlepszy sposób na budowanie, urządzanie lub remont domu i mieszkania.

16 Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Informacje ogólne

 • Targi będą się odbywać w dniach: od 13 do 15 maja 2016 roku na Stadionie Zimowym przy
  ul. de Gaulle’a 2  w godz.: 10.00 – 18.00 każdego dnia.
 • Zapewniamy dogodne, bezpłatne parkingi obok hali.
 • Na targach będzie się prezentowało około 100 firm z ofertą związaną z budownictwem, instalacjami grzewczymi oraz wyposażeniem wnętrz.
 • Uroczyste otwarcie targów odbędzie się o godz. 11.00 w dniu 13 maja br. w Hali Wystawowej.
 • Na terenach targowych będą uruchomione punkty gastronomiczne z doskonałą kuchnią.

Atrakcje targowe

Salon Dobrych Wnętrz

Część ekspozycji nawiązywać będzie tematyką, jak urządzić mieszkanie lub dom, jak je zaaranżować i wyposażyć.  W ramach Salonu Dobrych Wnętrz będą prezentowane meble kuchenne, pokojowe i biurowe, łazienki, firany, wykładziny, malowanie murali, zdobienia, kominki i wiele innych propozycji nawiązujących do tego tematu.  Architekci wnętrz będą udzielać porad oraz prezentować będą ciekawe rozwiązania.

Wszystkie przedstawiane propozycje mają na celu, aby nasze mieszkanie było  przytulne, przyjazne i miało swój klimat, bo przecież w nim spędzamy dużą część naszego życia.

Wyspa Nowości

Jest to specjalne miejsce na Hali, gdzie będą prezentowane nowe innowacyjne rozwiązania i technologie oraz odbywać się będą prelekcje na ciekawe tematy.

Klub Małego Budowlańca

Przez wszystkie dni targowe na Hali Wystawowej będzie funkcjonował,  dedykowany dla najmłodszych Klub Małego Budowlańca, gdzie  nasze pociechy będą mogły rozwinąć  m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnią swoje manualne zdolności poprzez zajęcia prawdziwego budowania małych domków prowadzone przez instruktorów w formie warsztatów.

Wstęp na targi

 • Bilet wstępu na targi jest w cenie 5 zł, po wypełnieniu ankiety dostępnej w punktach kasowych cena biletu zostaje obniżona do 3 zł.
 • Grupy szkolne pod opieką nauczyciela oraz grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny (należy się zarejestrować w punktach kasowych).
 • E-bilet, czyli darmowe wejście na Targi. Po wypełnieniu ankiety i wydrukowaniu E-biletu podlega on wymianie na bezpłatny bilet wstępu na targi w  punktach kasowych.
 • E-bilet już jest dostępny na stronie: www.targityskie.pl
 • Zaproszenia na targi  podlegają wymianie na bezpłatny bilet (w tym również E-zaproszenia) w punktach kasowych.

Katalog Wystawców

W punktach sprzedaży biletów do nabycia jest Katalog Wystawców w cenie 5 zł.

Zamieszczone są w nim oferty firm uczestniczących w targach.  Warto nabyć to wydawnictwo, gdyż pomaga ono w spokojnej analizie ofert firm uczestniczących w targach.

Konkurs dla zwiedzających

 • Zapraszamy wszystkich gości do udziału w konkursie targowym dla zwiedzających.
 • Po wypełnieniu i oddaniu kuponu konkursowego dołączonego do biletu można wygrać cenne nagrody.
 • Kupony należy oddać w dniach 13 i 14 maja w godz. od 10 do 18 oraz w dniu 15 maja w godz. od 10 do 16 do urny na stoisku Organizatora Targów.
 • Ogłoszenie wyników  odbędzie się w dniu 15 maja o godz. 16.00.
 • W konkursie tym można zdobyć  wiele cennych nagród m. in. ufundowane przez:
  RONIC Łódż – Robot kuchenny Cyclon oraz wagi, stacje meteo, komplety noży, parasole
  AGA – SALON RTV-AGD – słuchawkI Panasonic RP-DJS150
  NAJMAR – zestawy upominkowe

oraz wiele innych, ich wykaz jest na bieżąco podawany na stronie targów: www.targityskie.pl

Zapraszamy do odwiedzenia targów. Gwarantujemy, iż czas na nie poświęcony przyniesie Państwu dużo satysfakcji oraz pozwoli rozwiązać wiele problemów związanych z budową domu lub remontem własnego mieszkania i pomoże dokonać właściwego wyboru.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Więcej o targach na: www.targityskie.pl

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394