malowanieWykończenia

Aplikacja ułatwiająca dobór koloru ścian

Lato to dobry czas na dodanie kolorów do naszego życia. Najlepiej rozpocząć od przearanżownia wnętrz naszych mieszkań. Dzięki aplikacji Mouse Painter przygotowanej przez markę Dulux wybór kolorów farb jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

aplikacja-duluxDecydując się na remont mieszkania pierwsze pytanie, które sobie zadajemy brzmi: „jaki kolor powinienem wybrać?”. Długo zastanawiamy się, jak będzie wyglądać wnętrze pomalowane w wybranym odcieniu, a i tak zdarza się, że efekt końcowy odbiega od naszych oczekiwań.

Stworzona przez markę Dulux aplikacja Mouse Painter to narzędzie umożliwiające samodzielne tworzenie wizualizacji wnętrz w
tysiącach kolorów oferowanych przez producenta farb. Aby skorzystać z programu należy zapoznać się z instrukcją i pobrać go ze strony internetowej www.dulux.pl i zainstalować na swoim komputerze. Po chwili aplikacja jest już gotowa do pracy.

Pierwszym krokiem jest dodanie zdjęcia pomieszczenia, które chcemy zaaranżować. Następnie należy zaznaczyć obszar malowanej powierzchni i wypełnić go wybranym odcieniem farby. Zmiana palety użytej w wizualizacji zajmuje tylko sekundę – wystarczy jedno kliknięcie, aby na ekranie pojawił się  nowy kolor. Intuicyjny interfejs i ogromny wybór barw sprawiają, że korzystanie z Dulux Mouse Painter daje nieograniczone możliwości i może przerodzić się w pełną radości zabawę.

Do wyboru mamy tysiące kolorów farb z mieszalnika, jak również z serii produktów gotowych. Aplikacja podpowiada barwy współgrające, dzieląc je na grupy w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Na zakończenie można skorzystać z wbudowanego kalkulatora, który ułatwi obliczenie potrzebnej do remontu ilości farby.
Aplikacja Mouse Painter pozwala uzyskać wyobrażenie, jak prezentować się będzie przemalowane wnętrze, umożliwia również
nieograniczone eksperymentowanie z kolorem. To łatwy w obsłudze program, który inspiruje do zmian pobudzając zarazem kreatywność.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394