AktualnościPolecamy

ATLAS szkoli uczniów szkół budowlanych

Szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem produktów, prowadzone przez doświadczonych doradców, to najlepszy sposób na przekazanie wiedzy i umiejętności. Firma ATLAS objęła patronatem 26 szkół zawodowych w kraju, gdzie szkoli uczniów szkół budowlanych. 

ATLAS szkoli uczniów szkół budowlanychProjekt ATLASA jest dostosowany do aktualnie panujących standardów w branży budowlanej i wykonawstwie w kontekście wiedzy i umiejętności związanych z używaniem produktów chemii budowlanej oraz najnowszych technologii. Tym samym, poprzez organizację szkoleń i warsztatów wśród uczniów, obecny na rynku od ćwierćwiecza lider chemii budowlanej, pragnie kształtować polskie budownictwo, wyznaczać kierunki rozwoju oraz podwyższać poziom oferowanych usług i przeprowadzanych inwestycji.

Organizatorzy projektu chcą wspierać przyszłych wykonawców, jeszcze przed rozpoczęciem przez nich profesjonalnej kariery zawodowej, poprzez pracę z konkretnymi produktami i rozwiązaniami systemowymi. Zajęcia prowadzą doświadczeni szkoleniowcy, w tym Certyfikowani Fachowcy ATLAS, a do udziału w szkoleniach zaproszeni są również nauczyciele z danych placówek, pragnący być na bieżąco z osiągnięciami w budownictwie.

Poszczególne zagadnienia realizacyjne są omawiane na realnych przykładach z wykorzystaniem wyrobów nieodpłatnie przekazanych szkołom przez ATLASA. Łódzka firma dodatkowo wspiera uczestników akcji w wyposażeniu pracowni przeznaczonych do praktycznej nauki zawodu oraz dostarcza materiały dydaktyczne w postaci czasopisma „ATLAS fachowca”, filmów instruktażowych, innych materiałów informacyjnych.
Projekt zainaugurowało spotkanie organizacyjne z przedstawicielami wszystkich szkół na tzw. „poligonie” ATLASA, czyli w specjalnie przygotowanej części Wytwórni Klejów i Zapraw Budowlanych w Zgierzu (należącej do Grupy ATLAS), gdzie przeprowadzane są m.in. walidacje nowowprowadzanych produktów. Do dziś zrealizowano już 10 spotkań warsztatowych, szkoląc około 340 uczniów.

ATLAS szkoli uczniów szkół budowlanych

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394