Materiały ściennepłytki ceramiczne i kamienne

Betonowe płytki ścienne 3D

Dla tych, których fascynują zgeometryzowane wnętrza i którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań, powstał nowy, oryginalny wzór trójwymiarowych płytek ściennych z betonu, produkowanych przez Klinikę Betonu. Płytki betonowe 3D Diament to idealny model, żeby przenieść powierzchnię ściany w inny wymiar i wprowadzić niesamowity, plastyczny efekt we wnętrzu.

plytki-3d

Diament to jeden z dostępnych wzorów trójwymiarowych płyt ściennych z betonu architektonicznego wykonanego w technologii GRC, oferowanych przez Klinikę Betonu.

Wór ten to kompromis między dynamiką asymetrii ostrosłupa i jego podstawy, którą stanowi romb. Dzięki temu uzyskano prosty moduł, który da się aplikować w wielu ciekawych konfiguracjach. Wzór można z powodzeniem stosować jako okładzinę ścienną we wnętrzach, aplikując płytki zarówno na całą powierzchnię ścian (lub np. na jedną, wybraną ścianę), jak również nakładając płytkę na wybrane jej fragmenty.

Płytki Diament odlewane są wyłącznie na amówienie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru i struktury tej okładziny ściennej. Wzór może występować w klasycznym wydaniu z szarego, porowatego betonu, czy bardziej awangardowo: w czerni lub bieli, czy w dowolnym, wybranym przez klienta odcieniu betonu barwionego w masie. Kolory można swobodnie łączyć ze sobą, a dodatkowo, dzięki swojemu formatowi, płytki Diament dają się układać w różnorodne wzory na ścianie, dając niemalże nieograniczone możliwości uzyskiwania ciekawych, przestrzennych efektów na jej powierzchni.

plytki-3d-1

Specyfikacja:

  • Wymiary: 30×70 cm
  • Grubość:od 0,8 cm do 3,1 cm
  • Powierzchnia płytki: 0,026 m² (39 płytek na 1 m²)
  • Cena: 13 zł brutto/sztuka

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394