Inspiracje

Chłopięcy świat tapet Walta Disneya

Chłopięcy świat tapet Walta Disneya

Wiemy, że Wasi chłopcy z pewnością uwielbiają Disneyowskie animowane produkcje. Znaleźliśmy tapety, które z pewnością im się spodobają.

Planujesz remont i nie masz pomysłu, jak urządzić pokój dziecka? Dobrze jest kierować się tym, co jest mu bliskie. Zapytaj najmłodszego domownika czy lubi „Toy Story”, „Auta”, „Samoloty”, Myszkę Miki lub Kubusia Puchatka i jego wierną paczkę przyjaciół. Tak, tak – zapewne wcale nie musisz tego robić, bo już doskonale wiesz: dzieciaki te bajki uwielbiają.

 Świetnym wyborem będą więc bordery i tapety z kolekcji Kids@Home. Sprawią, że Twój mały rozrabiaka będzie dumny ze swojego pokoju, a oprócz tego będzie czuł się w nim bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie możliwości możesz zobaczyć na stronie: tapetuj.pl.

W zestawie znajdziesz błękitno-zieloną tapetę z wizerunkami szeryfa Chudego oraz Buzza Astrala. W tle widać też kontury innych zabawek, m.in. robotów i zielonych kosmitów.

Motyw sprawdzi się samodzielnie, jak również w połączeniu z kolorowym borderem, na którym umieszczeni są dodatkowo: tyranozaurus Rex, jamnik o imieniu Cienki i urocza świnka Hamm.

Możesz zdecydować się także na coś specjalnego: dużą fototapetę z bohaterami uśmiechającymi się do obiektywu w czasie robienia im zabawnego, grupowego zdjęcia.

Dla małych miłośników „Aut” i „Samolotów” (nie tylko tych bajkowych) producenci także przygotowali  efektowną fototapetę z szybkimi wyścigówkami, a oprócz niej wzory tapetowe i borderowe. W kolekcji znajdziecie delikatne kontury uśmiechających się samochodów umieszczonych na żywym, czerwonym tle lub auta prezentujące się na pozytywnie zakręconych drogach: Zygzaka McQueena, Złomka, Cruza Ramireza, Seana McMissiona i innych.

Bohaterowie „Samolotów” – m.in. Dusty, El Chu – prezentują się z kolei na jasnym, błękitnym niebie. Kolory wszystkich tapet są bardzo intensywne, a dzięki swej odporności na działanie światła, nie blakną.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki lubią też Kubusia Puchatka i jego wspaniałych przyjaciół. Możesz wybrać więc motyw z ich wizerunkami. Tygrysek, Kubuś, Kłapouchy i Prosiaczek unoszący się na kremowych obłoczkach pośród białego, gwieździstego nieba lub podczas wspólnej zabawy – zapowiada się fantastycznie.

Jeśli do tej pory jeszcze nic Cię nie zainteresowało, to mamy też wyjątkowo oryginalną propozycję: komiksową tapetę z Myszką Miki, którą można pokolorować samodzielnie! Daj się dziecku wykazać, niech urządzi pokój po swojemu. Będzie zadowolone, jeśli przyczyni się do kreowania własnego świata. A dla tych, którzy wolą dzieła skończone, przygotowano kilka  gotowych wzorów. Wszystkie tapety wyglądają bardzo ładnie, wybierz coś, co odpowiada Ci najlepiej. 

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394