Nowości

Cisza i spokój w każdym miejscu czyli mobilne domki całoroczne!

Społeczeństwo poszukuje ciszy i spokoju. Rzadko kto chce mieszkać na wielkich osiedlach w blokach. Zdecydowana większość ludzi woli mieć swój mały domek na działce. Nie każdego jednak na to stać. Czy dla takich ludzi jest jakaś alternatywa? Owszem!

Całoroczne domki mobilne

Mobilny domek całoroczny jest świetną alternatywą dla tych wszystkich osób, które chcą prywatności i nie zależy im na większym metrażu. Ludzie ci szukają po prostu ciszy i spokoju. I to właśnie znajdują w domkach całorocznych, które są na dodatek mobilne.

Ogromną zaletą takich domków jest fakt, że nie ma większych problemów z formalnościami. Wystarczy mieć swój kawałek ziemi na której taki domek można postawić i… praktycznie można się wprowadzać. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się wśród młodych ludzi którzy nie zdążyli się jeszcze dorobić i nie mają sporych oszczędności, aby wybudować swój własny dom.

Używany domek całoroczny mobilny

Wszystko zależne jest od tego na jaki wydatek można sobie pozwolić. Zakup używanego domku mobilnego całorocznego to koszt rzędu około pięćdziesięciu do osiemdziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy tutaj od wielu czynników. Domki tego typu można zakupić na znanych portalach sprzedażowych lub po prostu poszukiwać ich na własną rękę.

 Wpływ na cenę domku używanego ma wiele czynników. Należą do nich m.in.:

  • metraż domku – im większy tym więcej trzeba będzie za niego zapłacić,
  • materiał z którego został wykonany – im lepszy materiał wykonania tym wyższa cena,
  • rok produkcji – im starszy domek tym cena będzie niższa,
  • wyposażenie – jest bardzo istotne dla wszystkich osób, które chcą się wprowadzać jak najszybciej,
  • stan – istotne jest czy domek jest bardzo zniszczony i potrzebny jest generalny remont czy można się wprowadzać od razu,
  • forma sprzedaży – w przypadku pośrednictwa biura nieruchomości trzeba się liczyć z wyższą ceną w związku z naliczoną marżą,
  • który to właściciel domku – zawsze lepiej żeby był to pierwszy właściciel, ponieważ wtedy klient kupuje domek z przekonaniem, że jest to zakup z pierwszej ręki.

Nowe domki mobilne

W przypadku domków całkowicie nowych sprawa wygląda bardzo podobnie. Klienci zwracają uwagę dokładnie na te same czynniki co w przypadku używanych domków z tą tylko różnicą, że tutaj sprawdza się firmę i jej doświadczenie. Wiadomo bowiem, że jeżeli firma zajmuje się produkcją domków mobilnych całorocznych od lat to jej doświadczenie w branży jest ogromne. Nie ma więc obaw o wpłacenie zaliczki czy podpisanie umowy na budowę domku. Wszelkie obawy znikają.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394