Chemia budowlanafarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Czy sufit musi być biały?

Do tej pory traktowany był marginalnie. Jednak projektanci zaczynają dostrzegać jego potęgę i określają go terminem „piąta ściana”. Czy na pewno sufit zasłużył na tak wyjątkowe traktowanie?

czy-sufit-musi-byc-bialy

W pełni umeblowany i wyposażony, przestronny pokój z bardzo wysokim sufitem może sprawiać wrażenie niewyważonego wnętrza, z nieco zachwianymi proporcjami. Ponadto powierzchnia znajdująca się nad głowami mieszkańców może wydawać się surowa, a niekiedy wręcz nudna. Jak temu zapobiec?

Należy eksperymentować, wprowadzając zdecydowany kolor lub atrakcyjny wzór na suficie. We wnętrzu przedstawionym powyżej, w centralnej części sufitu zastosowany został odcień nasyconej czekolady „midsummer night 2134-20”, otoczony eleganckim „creamy frappe AF-85”. Dekoracyjny medalion wraz z gustownym żyrandolem stworzył centralny punkt skupiający uwagę widza i przyczynił się do ocieplenia klimatu całego wnętrza.

czy-sufit-musi-byc-bialy-3 czy-sufit-musi-byc-bialy-2 czy-sufit-musi-byc-bialy-1

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394