Chemia budowlanafarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Dekoracyjna farba o efekcie rustykalnym

Uzyskanie wnętrza nawiązującego do stylu rustykalnego nie jest prostym zadaniem.  Ważne jest, aby zadbać o szczegóły, gdyż to właśnie one będą miały wpływ na końcowy efekt.  Ściany pomalowane odpowiednio dobraną  dekoracyjną farbą będą stanowiły doskonałe tło, pasujące  do wystroju, oświetlenia oraz wielkości pomieszczenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFarba Francesco Guardi o efekcie rustykalnym umożliwia uzyskanie trójwymiarowego efektu, nawiązującego do modnego stylu country. Produkt zawiera w swoim składzie charakterystyczne czarne i białe włókna oraz srebrny puder, dzięki któremu malowane powierzchnie dyskretnie się mienią.

Linia farb dekoracyjnych Francesco Guardi to produkty, które pomagają stworzyć wyjątkową przestrzeń, podkreślającą indywidualny charakter pomieszczenia. Efekt rustykalny, nawiązujący do stylu wiejskich posiadłości, doskonale sprawdza się nie tylko przy tradycyjnym wystroju wnętrz, ale także w nowoczesnych minimalistycznych aranżacjach – mówi Bartłomiej Cholewa, product manager Lakma SAT.

Farba Francesco Guardi jest prosta w aplikacji, dlatego z powodzeniem mogą ją stosować zarówno profesjonalni wykonawcy, jak i amatorzy. Dzięki zastosowaniu różnorodnych narzędzi technik aplikacji możliwe jest uzyskanie dodatkowych efektów dekoracyjnych, zgodnych z współczesnymi trendami aranżacji wnętrz.

Produkt dostępny jest w bazie ecru do barwienia w piętnastu kolorach np. łososiowym, morskim czy granitowym. W zależności od pożądanej intensywności barwy można nałożyć jedną lub dwie warstwy farby.

Wydajność farby: 5-10m²/l
Czas schnięcia: około dwunastu godzin
Cena: 369 zł netto

lakma

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394