Aktualności

Dekoral ponownie Budowlaną Marką Roku

Marka Dekoral już po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby wewnętrzne i zewnętrze”. Nagrodę – na postawie opinii firm wykonawczych – przyznało ASM Centrum Badania i Analiz Rynku.

bmrCoroczny Ranking Marek Budowlanych to najlepszy wskaźnik zaufania do marek wśród profesjonalistów. W edycji 2010 nagrody przyznane zostały na podstawie badania opinii około 2000 firm wykonawczych, które szczegółowo oceniły jakość produktów oferowanych przez marki, stosunek ceny do jakości oraz to, jak często sięgają po ich produkty.

Wyniki najnowszego rankingu wyraźnie pokazują, że marka Dekoral nie ma sobie równych na polskim rynku farb. Flagowa marka PPG Deco Polska trzeci rok z rzędu została nagrodzona tytułem Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby wewnętrzne i zewnętrzne.

Ogromnie cieszy nas zaufanie, jakim fachowi wykonawcy już po raz trzeci z rzędu obdarzyli markę Dekoral – trudno zresztą otrzymać lepszą rekomendację niż pozytywna opinia osób, które w codziennej pracy mogą obiektywnie ocenić wartość naszych produktów. Tytuł Budowlanej Marki Roku to dla nas również wyraźne potwierdzenie skuteczności naszej polityki produktowej, opartej na konsekwentnym rozwijaniu oferty i stałym podwyższaniu jakości farb – mówi Dyrektor Sprzedaży Tomasz Schejbal, który w imieniu PPG Deco Polska odebrał nagrodę.

Ranking Marek Budowlanych 2010 został opracowany przez ośrodek badawczy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394