farby do wnętrzmalowanieWykończenia

Dekoral stawia na żywe i optymistyczne barwy. Blue Paisley to Kolor Roku 2015!

Blue Paisley to Kolor Roku 2015

Kolor roku 2015 według marki Dekoral to „Blue Paisley” – barwa żywa i energiczna, a jednocześnie dostojny odcień niebieskiego.

Kolorystyczne trendy PPG na rok 2015 „Possibilities” to nowoczesne kompozycje intensywnych i ciepłych barw, dające nieograniczone możliwości na aranżacyjne metamorfozy wnętrz. W nowej palecie przeważają radosne i optymistyczne barwy, na czele z  „Blue Paisley” – Kolor Roku 2015 PPG. Ten żywy i energiczny a jednocześnie dostojny odcień niebieskiego może stanowić akcent w całości projektu, ale i stanowić podstawę aranżacji całego wnętrza. Idealnie komponuje się z ciepłymi odcieniami żółtego i złotego, zyskując bardzo elegancki charakter. Z kolei zestawiony z czarno-biało-szarymi wnętrzami tworzy atmosferę tajemniczości.

Natura + człowiek = harmonia

Pastele w kolorach ziemi, gliniana czerwień, rdzawe brązy, biele i delikatne róże to barwy, które znajdziemy w kolorystycznym zestawie „Good Life”. To idealne rozwiązanie do wnętrz, gdzie króluje prostota oraz naturalne dodatki i materiały, takie jak drewno, delikatnie tłoczona skóra, bawełna oraz wiklina.

Energetyczny niebieski „Good Life”. Blue Paisley to Kolor Roku 2015

Urok chwili

Nazwa palety I’m Pulse to nic innego jak gra słowna angielskim słowem „impulse” (pol. impuls), która zachęca do puszczenia wodzy fantazji przy kolorystycznej metamorfozie wnętrz. W kolekcji znajdziemy zestawienie żywych i radosnych kolorów a intensywna czerwień i głęboka żółć skomponowana z szarościami pozwoli na stworzenie indywidualnej aranżacji wnętrza.

Energetyczny niebieski „I`m Pulse”. Blue Paisley to Kolor Roku 2015

Kolorystyczne przyprawy

Kolekcja „Co-leidoscope” przywołuje kolorami oraz pomysłami dalekie, egzotyczne podróże a także nadaje wnętrzu odrobinę luksusu. Kolorowe mozaiki, wzorzyste ozdoby i dodatki oraz metaliczne akcenty a także wysokiej jakości materiały uzupełniają klasyczny wystrój tworząc elegancką i spójną całość. W palecie główną rolą gra Kolor Roku Blue Paisley.

Lekkość i kuszące rozmarzenie

„IntroSense” to z kolei propozycja dla osób, które cenią prywatność i spokój oraz minimalistyczne rozwiązania. Stylizacja stawia na oszczędne i naturalne akcenty: drewno sprawiające wrażenie wyrzuconego przez fale morskie, kamień oraz korę, które działają uspokajająco i sprawiają, że wnętrze to przytulna strefa relaksu i odpoczynku. W palecie królują naturalne kolory uzupełnione odcieniem morskiej zieleni oraz srebrzystej czerni.

Energetyczny niebieski „IntroSense”. Blue Paisley to Kolor Roku 2015

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394