Chemia budowlanafarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Ekspresja wyobraźni – nowa kolekcja kolorów od Tikkurila

„Burgundzkie wino” na ścianie, intensywny fiolet kapy i jasna oprawa łóżka to propozycja dla ceniących klasykę. Zestawienie zimniejsze, ale bardziej wyszukane.

Mocna fuksja i odważna czerwień skontrastowana ze spokojnymi szarościami. Blaski i cienie wyobraźni to nowa kolekcja 12 barw marki Tikkurila, która podąża za trendami ze światowych wybiegów mody i targów wzornictwa.

Moda i dizajn 2011 to przede wszystkim eksplozja barw. Kolekcje haute couture i prêt-à-porter przyciągają mocnymi odważnymi kolorami: Lanvin, DKNY i Maciej Zień postawili na intensywne odcienie czerwieni i pomarańczu a Etro i Joanna Klimas na soczysty niebieski. Podobnie dizajn: fiński Marimekko, niemiecki Koziol czy polski Moho Design oferują produkty w czystych kontrastowych kolorach.

ekspresja-wyobrazni-2 ekspresja-wyobrazni-1

Nowa kolekcja Tikkurila, Blaski i cenie wyobraźni także opiera się na wyrazistych kontrastach. Kolorystyczną dominantę stanowią fuksje, róże i fiolety, dopełnione spokojniejszymi beżami i szarościami. Z nowej propozycji będą zadowoleni zarówno właściciele nowoczesnych wnętrz – artystycznych atelier czy ekskluzywnych apartamentów, jak i mieszkańcy przytulnych domów jednorodzinnych czy użytkownicy kreatywnych miejsc co-workingowych. Każdy, kto zaufa swojej wyobraźni, znajdzie tu coś dla siebie.

Do malowania barwami z kolekcji Cienie i blaski wyobraźni eksperci Tikkurila polecają farbę Optiva Matt [5]. Jest to lateksowa farba akrylowa o matowym wykończeniu. Farba nie kapie podczas aplikacji, łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Optiva Matt [5] marki Tikkurila wyróżnia się dobrym kryciem, co ma szczególne znaczenie przy malowaniu ścian na mocniejsze kolory z kolekcji. Optiva Matt [5] posiada także rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Każdy kolor z kolekcji Cienie i blaski wyobraźni posiada numer identyfikacyjny. Wystarczy podać w sklepie numer koloru, a obsługa przygotuje farbę Optiva Matt [5] w wybranej barwie.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394