Chemia budowlana

Elastyczne fugi Spectrum-Fill firmy Den Braven

Dobrze wykończona, nowoczesna łazienka to nie tylko armatura i płytki ceramiczne. By zapewnić estetyczny i elegancki wygląd konieczna jest również fuga, która będzie odpowiednio współgrać z całością. Kolorowa zaprawa do spoinowania Spectrum-Fill firmy Den Braven, dzięki bogatej palecie barw, pozwoli nam doskonale dopasować fugę nawet do najbardziej oryginalnych kafelków.

den-braven-fugaDostępna obecnie na rynku olbrzymia różnorodność płytek ceramicznych sprawia, że wykańczanie łazienki może być prawdziwą przyjemnością. Fantazyjne wzory oraz oryginalne kolory kafelków pomogą nam zamienić surowe ściany w łazienkę naszych marzeń. Niestety, by uzyskać odpowiedni efekt, konieczne jest również dobranie odpowiedniej fugi, co może okazać się o wiele trudniejszym zadaniem. Pomóc nam w tym może Den Braven Spectrum-Fill, czyli zaprawa do spoinowania, która dzięki bogatej gamie kolorów będzie stanowiła znakomite dopełnienie wybranych przez nas płytek.

Jakość i estetyka

Spectrum-Fill firmy Den Braven jest zaprawą cementową o jednorodnej strukturze, pozwalającej stworzyć równą i gładką spoinę o stabilnej barwie, wysokiej wytrzymałości, przyczepności do krawędzi płytek i szerokości od 2 do 20 mm. Dzięki zastosowanym składnikom, posiada ona wysoki stopień wodoodporności (z efektem perlenia), nie pozwalając tym samym na wsiąkanie wody nawet przez dwie godziny od zmoczenia. Pomaga to nie tylko w utrzymaniu fugi w czystości, ale również zapobiega zawilgoceniu podłoża, na którym zamocowano kafelki.

Elastyczna fuga Spectrum-Fill firmy Den Braven posiada również unikalne walory dekoracyjne – dzięki aż 20 dostępnym kolorom (między innymi tak oryginalne odcienie jak bahama beż, umbra czy miętowy) stworzy ona doskonałe dopełnienie nawet dla najbardziej fantazyjnych płytek, pozwalając zapewnić unikalny i elegancki wygląd naszej łazience. Dodatkowo, wszystkie kolory, w jakich dostępna jest zaprawa Spectrum-Fill, posiadają swoje odpowiedniki w palecie barw Silikonu Sanitarnego Spectrum firmy Den Braven. Dzięki temu zarówno fugi, jak i uszczelnienia, wykonane przy pomocy produktów z rodziny Spectrum, będą do siebie idealnie dopasowane kolorystycznie.

Kolorowy i wszechstronny

Spectrum-Fill firmy Den Braven to również duża uniwersalność. Dzięki swoim bardzo dobrym właściwościom, zaprawa ta może być użyta do wypełnienia fug w płytkach o różnej nasiąkliwości – można ją wykorzystać w przypadku płytek ceramicznych, szklanych, betonowych i kamiennych. Co więcej, zaprawa do spoinowania Spectrum-Fill jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się nie tylko w łazience czy w kuchni, ale również na naszym balkonie lub tarasie.

Spectrum-Fill firmy Den Braven jest również bardzo wygodna podczas nakładania. Dzięki swoim bardzo dobrym właściwościom roboczym, nie klei się mocno do narzędzi, nie spływa, przez co jest łatwa do rozprowadzenia. Co równie ważne, zaprawa ta daje się bardzo łatwo usunąć z powierzchni płytek, nie brudząc ich ani nie zostawiając śladów na powierzchni.

Kiedy urządzamy łazienkę chcemy, by była ona wyjątkowa. Dlatego też większość z nas przykłada dużą wagę do wyboru odpowiednich kafelków. Dzięki bogatej gamie dostępnych barw, Spectrum-Fill firmy Den Braven pozwoli nam zapomnieć o żmudnym dopasowywaniu koloru fugi do wybranych płytek, a jej bardzo dobre właściwości sprawią, że nawet po latach nasza łazienka będzie wyglądać tak samo jak pierwszego dnia.

Elastyczna fuga Spectrum-Fill firmy Den Braven, pojemnik 2 kg, cena hurtowa brutto od 10,56 zł
Elastyczna fuga Spectrum-Fill firmy Den Braven, pojemnik 5 kg, cena hurtowa brutto od 18,68 zł

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394