Chemia budowlanafarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Farby Jedynka Ogród Barw rozkwitają na wiosnę

Farby Jedynka Ogród Barw to nowość w ofercie marki Jedynka. Paleta kolorów tej lateksowej farby zawiera 28 gotowych barw podzielonych na 4 linie kolorystyczne.

farby-jedynkaJedynka Ogród Barw to farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Cechą szczególną produktu jest System Potrójnej Aktywności Powłoki, który gwarantuje doskonałe krycie, trwałość kolorów – pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z upływem czasu, oraz mikrowentylację warstw, co umożliwia oddychanie ścian.

Jedynka Ogród Barw ma ekologiczną i nowoczesną recepturę, dzięki której farba tworzy powłoki, które mają odpowiednią odporność na szorowanie ich na mokro. Ponadto produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, szybko schnie, a gęsta konsystencja farby jest gwarancją malowania bez kapania. Dodatkowym atutem produktu jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim.

Ale to nie wszystko. Jedynka Ogród Barw oferuje także 28 gotowych kolorów. Inspiracją był ogród stąd też nietuzinkowe nazwy poszczególnych barw, np. pyszna mirabelka, słodkie winogrona, orzeźwiająca mięta, czy błękitne oczko. Paleta kolorów została podzielona na 4 linie i każda z nich wyraża inne emocje. I tak: czerwona to dynamizm i witalność, zielona jest symbolem odprężenia i optymizmu, żółta wprowadza ciepło i radość, a niebieska – relaks i ukojenie.

Jedynka Ogród Barw wyróżnia się także nowoczesnym designem opakowań, na których znajduje się zestaw unikatowych cech produktu oraz krótki instruktaż stosowania, dzięki któremu sprawnie zapoznamy się z poszczególnymi etapami malowania.

farby-jedynka-1

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394