dekoracje ścienneInspiracjePolecamy

Fototapeta dla hipsterów

Fototapety dla hipsterów to dekoracje ścienne nie tylko dla indywidualistów i hispterskich dusz. To również doskonały pomysł na aranżację wnętrz dla tych, co kochają styl i kulturę alternatywną, ludzi odważnych i nie bojących się zmian.

Fototapeta dla hipsterów, fot.: www.big-trix.pl
>>> ZOBACZ TAKŻE: Fototapety z wizerunkiem bohaterów filmowych

A tak naprawdę fototapety dla hipsterów znajdą swoje miejsce w domach, których właściciele cenią sobie niebanalne wzornictwo, a od dodatków wymagają tego, aby dopełniały wnętrze stylowo i gustownie.

W jakich pomieszczeniach odpowiednia będzie fototapeta dla hipsterów?

Taką fototapetę można przykleić na ścianę praktycznie w każdym pomieszczeniu. Fototapeta dla hipsterów doskonale sprawdzi się zatem w przedpokoju, pokoju dziennym, sypialni a nawet w kuchni czy łazience. Nie tylko ożywi wnętrze, ale spowoduje efekt zaskoczenia wśród gości nas odwiedzających. Może również się okazać, że fototapeta na ścianie stanie się głównym elementem dekoracyjnym we wnętrzu, tak że ilość potrzebnych mebli będzie można ograniczyć do minimum.

>>> DO KUCHNI POLECAMY: Panele szklane zamiast płytek ceramicznych w kuchni

Fototapeta dla hipsterów, fot.: www.big-trix.pl

 Jak przykleić fototapetę?

Zanim przykleimy fototapetę do ściany należy wcześniej odpowiednio ją przygotować. Jaka zatem powinna być ściana? Przede wszystkim sucha i czysta. Jeżeli ściana nie była wcześniej malowana i nie była przyklejona do niej tapeta, warto ją zagruntować. Dzięki temu będziemy potrzebować mniej kleju, ponieważ nie zagruntowana ściana wchłonie go, a tapeta nie przyklei się do ściany.

Jeśli ściana była malowana, warto umyć ją mydłem malarskim, a jeśli warstwa farby jest gruba trzeba zetrzeć ją papierem ściernym. Gdy na ścianie przyklejona jest inna fototapeta lub tapeta należy ją dokładnie usunąć.

Fototapety przykleja się do ścian używając klejów do tapet. W zależności od rodzaju fototapety (np. papierowa czy winylowa) należy kupić właściwy klej. Kupić go można praktycznie w każdym sklepie z tapetami oraz sklepie w materiałami budowlanymi.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394