Aktualności

Fuga Artis Style wyróżniona

Dekoracyjna zaprawa do spoinowania Atlas Artis Style z efektem brokatowym zdobyła nagrodę główną w konkursie Łazienka Wybór Roku 2011 r.

artisW tegorocznej, dziesiątej edycji konkursu, organizowanego przez branżowe wydawnictwo Publikator, nagrodzono i wyróżniono 39 produktów w 16 kategoriach. W kategorii chemia w łazience, nagrodę główną zdobył Atlas za fugę Atlas Artis Style.

Jest to pierwsza na polskim rynku dekoracyjna fuga cementowa z efektem brokatowym. Oferowana w 10 kolorach, z których każdy – dzięki brokatowi poliestrowemu – mieni się tysiącem refleksów, migoczących niczym szlachetne kamienie – mówi Jacek Bik, kierownik grupy produktowej Fugi i Hydroizolacje.

Celem konkursu jest promocja produktów wyposażenia łazienkowego dostępnych na polskim rynku, ich jakości, wzornictwa oraz innowacyjnych rozwiązań. Tytuł „Łazienka Wybór Roku” to gwarancja, że dany produkt jest szczególnie wart uwagi konsumentów, a jego producent to firma godna polecenia i zaufania – mówi Marta Matracka, redaktor naczelna magazynu „Łazienka”.

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 150 produktów. Oceny i wyboru najlepszych dokonało jury, w skład którego weszli m.in. architekci, projektanci, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu „Łazienka”.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 28 marca br. w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394