Aktualności

Innowacje w Biznesie kluczem do osiągnięcia sukcesu

Innowacje są nieodłącznym elementem każdego biznesu. Dziś wiadomo jednak, że bycie innowacyjnym w oferowaniu nowocześniejszych produktów i usług nie wystarczy, aby osiągnąć sukces. Obecnie liczą się również inne aspekty tworzonego towaru. Możemy mówić o innowacji: produktowej, usługowej, procesowej, marketingowej, organizacyjnej.

Innowacja ma nas wyróżnić, ma nam pomóc wyprzedzać konkurencję, więc najlepiej, żeby obejmowała jak najwięcej obszarów funkcjonowania firmy.

Innowacje w BiznesieW roku 2012 firma Nowe Technologie po raz pierwszy rozpoczęła program Lider Nowych Technologii®, wyróżniając przedsiębiorstwa i instytucje wdrażające innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, które wpłynęły na rozwój całej gospodarki. Podstawowym kryterium oceny Uczestnika jest innowacyjność przedsięwzięcia i wpływ innowacji na rozwój, jakość i postęp w danej branży. Wszystkie rodzaje innowacji odgrywają istotną rolę w rozwoju gospodarki. Od pewnych technologii zależy rozwój wszystkich gałęzi przemysłu i usług.

Wyróżnienie, przyznane przez Zarząd Programu bazuje na wiedzy i komunikacji, zwiększa skuteczność i efektywność działań w firmie. Co jest kluczowe dla utrzymania rozwoju i stawienia czoła przyszłym wyzwaniom.

W tym samym roku bazując, na wieloletniej pracy z podmiotami gospodarczymi powstał równorzędny program Firma Przyjazna Biznesowi, który jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się otoczenie.

Innowacje w BiznesieFirmy zdały się dostrzegać, że odpowiedni wybór partnerów biznesowych może stanowić antidotum w dobie ogromnej konkurencji. Najważniejsze przestaje być to, z iloma firmami mamy kontakt, ale co te firmy o nas wiedzą i jakie stosunki nas łączą. Zbudowanie pozytywnych relacji wymaga czasu, wysiłku i bezpośredniego kontaktu, bo za każdą firmą stoją konkretni ludzie. Dostrzeżenie ludzkiego oblicza organizacji jest podstawowym i pierwszym krokiem do zaciśnięcia więzi biznesowych, które mogą okazać się najlepszą inwestycją.

W przeciągu 3 lat firma Nowe Technologie wraz z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii, wyróżniła ponad 60 podmiotów za wprowadzone innowacje produktowe, procesowe, świadczone nowoczesne usługi, zastosowanie efektywniejszych rozwiązań organizacyjnych.

Elitarne grono firm stanowią.:  Softech Sp. z o.o, Oknoplast Sp. z o.o., Ralston Colour & Coatings, Hotel Zamek Ryn, S4 Sp. z o.o., Krause, SCA Hygiene Sp. z o.o., Organika S.A. , Delfin Polska Sp. z o.o., Schöck Sp. z o.o., Master Chemia Budowlana Sp. z o.o., Aquaphor Poland Sp. z o.o.,  Invado Sp. zo.o., Kratki.pl, Oras Olesno Sp. z o.o., Pozbud T&R S.A., Koło Sp. z o.o., Selena S.A., Iluo Sp. z o.o.,  Macrologic S.A, Śnieżka S.A., Pozbruk Sp. z o.o., Smart Media Sp. z o.o., Baltic Wood, Tremco Illbruck

Innowacje w BiznesieOstatnio do grona wyróżnionych firm dołączyły:

SBS to największa pod kątem obrotu oraz liczebności sieć hurtowni z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej w Polsce. Powstała w 1998 roku jako stowarzyszenie, by w 2002 przekształcić się w spółkę z o. o. W chwili obecnej z firmą współpracuje ponad 90 hurtowni posiadających łącznie powyżej 170 punktów handlowych. W swojej ofercie SBS posiada ponad 250 000 produktów dostarczanych przez ponad 200 producentów. Wartym uwagi są zwłaszcza artykuły należące do marek własnych Keller (systemy Premium do instalacji grzewczych i sanitarnych), Nanopanel (systemy Medium do instalacji grzewczych i sanitarnych) oraz Delfin (produkty Retail do kuchni i łazienki).

Innowacje w BiznesieJAS-FBG– jest jedną z największych spółek z polskim kapitałem w branży TSL funkcjonującą na rynku od 1991 roku, a w chwili obecnej jest czołowym polskim operatorem logistycznym. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie logistyki obejmującą: usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, dystrybucję przesyłek drobnicowych, magazynowanie oraz obsługę celną. Gwarancję prowadzenia działalności spedycyjnej jako przyjaznej biznesowi, mającej na celu zaspokojenie potrzeb klienta, stanowi m.in. członkowstwo w programie Green Freight Europe, uwzględniającym działalność najbardziej ekologicznych firm

Zapraszamy do udziału w programie firmy, które podążają za trendami na rynku, odznaczają się dynamicznym rozwojem i spełniają wymagania współczesnych klientów.

Innowacje w BiznesieWięcej informacji na stronie www.lidernt.pl
Partner Strategiczny programu: Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394