Aktualności

Knauf Insulation nagrodzona Diamentami Forbesa

Firma Knauf Insulation otrzymała nagrodę Diamentów Forbesa 2011 podczas gali zwycięzców prestiżowego rankingu, która odbyła się 16 czerwca w Restauracji Belvedere w Warszawie. Tegoroczna odsłona zestawienia najszybciej rozwijających się firm, przygotowanego analityków z wywiadowni Dun&Bradstreet w porozumieniu z redakcją Forbesa, potwierdza rosnącą rolę Knauf Insulation w segmencie firm budowlanych.

Diamenty Forbesa 2011 pokazały, które firmy najlepiej radzą sobie w warunkach spowolnienia gospodarczego. W tym roku wywiadownia Dun&Bradstreet wytypowała aż 2048 firm z 16 województw. Firma Knauf Insulation odnotowała korzystne wyniki sprzedażowe i utrwaliła rosnący trend rozwoju. Firma uplasowała się na wysokim, 12. miejscu w rankingu mazowieckich firm. Symboliczny diament i dyplom odebrał z rąk redaktora naczelnego miesięcznika Forbes Arkadiusz Gąsiorek, Country Manager w firmie Knauf Insulation.

Nasze doskonałe wyniki zawdzięczamy strategii zrównoważonego rozwoju, którą staramy się wprowadzać w każdym aspekcie działalności firmy. Trwały wzrost, osiągany poprzez lokowanie środków w badania i rozwój oraz umiejętne wprowadzanie innowacji pozwolił nam osiągnąć stabilną pozycję finansową, jak również wiodącą rolę na rynku wełny mineralnej. Tegoroczna Nagroda Diamentów Forbesa nie jest jednak zwieńczeniem naszego sukcesu. To doskonała motywacja do dalszej pracy, która z pewnością zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami w kolejnych latach – mówi Arkadiusz Gąsiorek.

Wprowadzona przez firmę Knauf Insulation w 2009 roku innowacyjna, w pełni naturalna wełna mineralna w ECOSE® Technology zdobyła szerokie uznanie inwestorów, użytkowników indywidualnych i wykonawców, co pozwoliło firmie umocnić swoją silną pozycję wśród producentów wełny mineralnej.

W prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa brane są pod uwagę takie kwestie jak rating wiarygodności, wysoka płynność bieżąca, dodatni wynik finansowy czy wartość kapitałów własnych w ciągu czterech kolejnych lat. Na liście znajdują się tylko te firmy, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394