dekoracje ściennemalowanieWykończenia

Kolorowanki do przyklejenia na ściany

Kolorowanki dla dzieci, które przykleja się do ściany, mebli pobudzają dzieci do kreatywności, a ich naklejenie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.

kolorowanki

Dekoracja w postaci ekologicznej kolorowanki nie tylko ozdabia pokój, ale jest także wykonana z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia dzieci materiałów. Jest odporna na pleśń i grzyby a także nie blokuje oddychania ścian. O sukcesie ekologicznych kolorowanek świadczy także to, że są one pozbawione wad pozostałych alternatyw – nie nudzą się tak szybko jak jednokolorowe ściany i nie wymagają skomplikowanych przygotowań związanych z montażem czy późniejszym demontażem, jak w przypadku zwykłych tapet. Są kolorowe, stymulują kreatywność, a ich naklejenie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.

Montaż i demontaż kolorowanki

Na początku trzeba przygotować powierzchnię, na którą chcemy przykleić kolorowankę. W przypadku ściany, wystarczy oczyścić ją z kurzu. Następnie namoczyć rolkę tapety w wodzie na kilkanaście sekund, potem umieścić na ścianie i całość wygładzić gąbką. Po wyschnięciu tapety, możemy przystąpić do kolorowania.

kolorowanki-1

Co ważne, kolorowanka jest także w pełni usuwalna ze ściany. Aby ją ściągnąć wystarczy ponownie ją namoczyć. Jak? Trzeba jedynie rozprowadzić wodę po powierzchni za pomocą gąbki lub spryskiwacza tak , by wilgoć dotarła do warstwy kleju. Po około 10 minutach wystarczy delikatnie ściągnąć ją ze ściany. Jeżeli na jej powierzchni zostaną ślady po kleju, należy zetrzeć je mokrą szmatką. Klej jest wodny i całkowicie rozpuszcza się pod jej wpływem.

Zaprojektowane przez Minkę ekologiczne kolorowanki są na tyle uniwersalne, że wyglądają dobrze zarówno na ścianach jak i na meblach w pokojach najmłodszych.

Wspólne dekorowanie może być zresztą doskonałym sposobem na pobudzenie ich kreatywności oraz pokazanie, że mają wpływ na wygląd własnego pokoju. Ich odklejenie jest równie łatwe, a przy tym nie uszkadza podłoża – wasze ściany i meble są więc bezpieczne!

Kolorowanki kosztują 69 zł i można je zamówić w sklepie internetowym minka.pl

kolorowanki-3 kolorowanki-2

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394