Aktualności

Komu zlecić projekt konstrukcji stalowej?

Zlecając projekt na konstrukcje stalowe, można napotkać wiele problemów od nieporozumień z wykonawcą do niekompletnej i niewystarczającej wiedzy do rozwiązania problemów i rozwiania wątpliwości, jakie napotyka klient przy współpracy z człowiekiem odpowiedzialnym za projekt. Dlatego nie warto wchodzić w ciemno w tego typu inwestycję. Chcemy przecież, aby wykonawca zrealizował nasz pomysł jak najlepiej i aby pozbył się możliwych utrudnień, jakie mogą pojawić się na etapie projektowania. Należy zatem wybrać kogoś sprawdzonego, z długotrwałym doświadczeniem i licznymi referencjami. Najlepszym wyborem pod tym względem jest firma Kobex.

Kobex, do usług

Kobex świadczy usługi w zakresie tworzenia projektów na konstrukcje stalowe oraz ich prefabrykację. Nie zatrzymują się oni jednak tylko na działaniu w wąskim spektrum możliwości.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również:

  • wykonywaniem fundamentów i posadzek przemysłowych,
  • przygotowanie płyty warstwowej,
  • montaż obudowy hal stalowych wykonywanej z płyty warstwowej lub blachy,
  • montaż całej stolarki budowlanej, jak okna, drzwi czy bramy,
  • montaż świetlików.

Natomiast typowe rodzaje projektów obiektów, jakimi zajmuje się Kobex to:

  • zakłady produkcyjne
  • magazyny
  • chłodnie
  • budynki inwentarskie i typowo rolnicze.

Pomimo tak dużej ilości specjalizacji spółka wcale nie podupada na jakości swoich usług a wręcz przeciwnie, działa na wysokich obrotach doprowadzając każdą gałąź swojej działalności na naprawdę wysoki poziom.

Dlaczego Kobex?

To, co wyróżnia spółkę Kobex na tle innych tego typu firm (a mówimy tu kamieniu milowym w branży konstrukcji stalowych) jest fakt, że nie tylko spełnia oczekiwania, ale dodaje od siebie coś więcej. Gdy klient nie jest pewny swojego wyboru, to zapewnia mu profesjonalne doradztwo, analizę projektanta, oraz opcjonalne wizualizacje planowanego obiektu. Spółka posiada również liczne referencje, które nie tylko są wyznacznikiem pewnego poziomu, ale i zaufania, jaki wielu ludzi darzy omawianą firmę.

Należy wspomnieć także o tym, że konstrukcje, jakie wychodzą spod ich ręki, spełniają najwyższe europejskie normy. Są to stabilne i wytrzymałe obiekty, będące w stanie trwać w swej jakości przez lata. Kobex bierze również masę czynników pod uwagę na każdym etapie pracy np. panujące warunki klimatyczne w lokalizacji.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku dostawców deskowań rzeczywiście wpływają na to, z jak niezwykłym profesjonalizmem i dokładnością firma jest w stanie podejść do sprawy, zapewniając przy tym wysoką jakość wykonania, zarówno w fazie projektowania, jak i już samej budowy.

Oddaj swój projekt w odpowiednie ręce

Kobex to firma z misją, polegającą na sprostaniu wymaganiom każdego klienta. Sprawi, że każdy twój projekt na konstrukcje stalowe, będzie rozplanowany z niezwykłą dokładnością i rozwieje wszystkie twoje wątpliwości w kwestii jego wykonania.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394