Chemia budowlanafarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Linia farb Benjamin Moore dla młodych i dynamicznych

W świecie ben®a nie ma miejsca na nudę. Malowanie jest pretekstem do doskonałej zabawy, a kolory wyzwalają emocje, uwodząc energią, optymizmem i świeżością. Taki właśnie jest ben® – młody, niepokorny w portfolio marki Benjamin Moore.

Młodość rządzi się swoimi prawami. Nie toleruje monotonii i rutyny. Z pewnością nie zyskamy uznania młodych poprzez bycie poprawnym, standardowym. Trzeba inspirować, pobudzać do działania, emanować pozytywną energią. Wzorem do naśladowania niech będzie ben®, nowa linia farb amerykańskiej marki Benjamin Moore. Stworzono ją z myślą o młodych, dynamicznych osobach, które odważnie podchodzą do aranżacji wnętrz. ben® nie znosi kompromisów i stawia na kolor, a konkretniej 11 000 kolorów. Krótko mówiąc – będzie ben®tastycznie!

ben® to wodorozcieńczalne, lateksowe farby akrylowe przeznaczone do dekoracji ścian i sufitów.

Rodzina ben® obejmuje:

  • farby wewnętrzne ben® Premium Flat W625 (pełny mat) i ben® Premium Eggshell W626 (półmat),
  • farbę elewacyjną ben® Exterior Flat Finish 541.

Produkty marki Benjamin Moore charakteryzują się elegancją i trwałością wykończenia, które jest m. in. odporne na zmywanie zabrudzeń. Malowanie farbami ben® to również oszczędność czasu. Szybkoschnąca formuła sprawia, że kolejną warstwę można aplikować po zaledwie dwóch godzinach. Na pierwszym planie są jednak kolory.

benjamin-moore-2 benjamin-moore-1 benjamin-moore

Klient ma do wyboru blisko 11 000 odcieni, które cechuje niesłychana głębia i niemożliwa do skopiowania jakość („Authentic Color”). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że farby ben® to produkt przygotowany z wyjątkową dbałością o zdrowie domowników i troską o środowisko naturalne. Produkty oznaczone zostały logotypem Green Promise™ umieszczanym na farbach spełniających najwyższe standardy w zakresie ekologii. Rodzina farb ben® zadebiutuje na polskim rynku na przełomie czerwca i lipca br.

Dla klientów, którzy planują kupić farby z linii ben®, Benjamin Moore przygotował specjalną niespodziankę. Aplikacja ben® Color Capture™ to narzędzie służące do identyfikacji kolorów zarejestrowanych za pomocą aparatu iPhone. Aby skorzystać z możliwości, jakie oferuje ben® Color Capture™, wystarczy zrobić zdjęcie obiektu, którego kolorystyka przypadła nam do gustu i przycisnąć w programie klawisz dopasowania. W kilka chwil na wyświetlaczu iPhone’a pojawi się pasek z kolorami najbardziej odpowiadającymi sfotografowanemu elementowi. Następnie wystarczy potrząsnąć aparatem, a wyselekcjonowane zostaną 4 odcienie tworzące kolekcję barw, współgrających z wybranym kolorem. Ulubione odcienie można zapisać w aparacie i powiększyć do rozmiarów wyświetlacza iPhone’a.

Aby zainstalować program ben® Color Capture™ na swoim iPhonie należy wejść na stronę www.benjaminmoore.com i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394