Chemia budowlanadekoracje ściennefarby do wnętrzmalowaniemateriały wykończenioweWykończenia

Materiałowa tapeta bez łączeń

Możliwość uniknięcia kłopotliwych łączeń powstała dzięki innemu spojrzeniu na rolkę tapety i samo tapetowanie. Tapety Escolys kładzie się poziomo, a nie tak jak zazwyczaj pionowo.

materialowa-tapeta

Tapeta, w zależności od wzoru, ma wysokość od 275 do 282 cm oraz szerokość 30 metrów. Dzięki temu możemy pokryć tapetą nawet bardzo długą ścianę bez konieczności dopasowywania wzoru oraz widocznych łączeń. Taki rodzaj tapety nosi nazwę bezszwowych lub ciągłych i jest bardzo rzadko spotykany.

Żeby uzyskać pożądany efekt konieczne jest dobre przygotowanie podłoża. Ściana powinna być idealnie prosta i gładka. Nie jest to proste zadanie, dlatego warto wynająć osobę do tego przygotowaną.

Tapety Escolys wykonane są z naturalnych tkanin. Dzięki temu ściana jest bardziej odporna na działanie słońca niż papier oraz bardziej zdrowa i ekologiczna niż winyl. Ściana pokryta materiałową tapetą oddycha. Aby zapewnić ścianie jak najlepszą ochronę i łatwość pielęgnacji materiał ścienny został pokryty teflonową powłoką. Dzięki niej powierzchnia jest chroniona przed plamami. Bez obaw można wylać na nią wodę, wino, czy kawę. Płyn spłynie po tapecie nie pozostawiając plam.

Escolys to wzory klasyczne. Podkreślają tradycyjne wartości oraz rolę domu w życiu człowieka. Są idealnym tłem do mebli i dodatków. Dzięki nim ściany mogą być ciepłe, miękkie i delikatne jak aksamit nie tylko w przenośni, ale też w rzeczywistości.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394