Aktualności

Modne kolory ścian 2022 – jakie barwy będą rządziły w nadchodzących miesiącach?

Modne kolory ścian w 2022 roku to przede wszystkim palety, które nawiązują do natury. Bycie eko przejawia się już niemalże we wszystkich aspektach naszego życia i nie może także zabraknąć tego rodzaju działań w aranżacji mieszkań i domów. Światowej klasy projektanci bardzo mocno stawiają na ekologiczne rozwiązania w dekoracjach, stąd też w nadchodzących miesiącach lansują przede wszystkim zielenie. W trendach jest butelkowy odcień, ale znalazło się miejsce również dla eukaliptusowego czy też miętowego. Na jakie kolory na ścianach warto jeszcze postawić? Podpowiadamy.

Modne kolory ścian w 2022 roku – butelkowa zieleń

Nawiązanie do natury, to przede wszystkim stawianie na kolor zielony. W 2022 do łask światowej klasy projektantów wkradł się butelkowy odcień, który doskonale koresponduje z każdą stylistyką wnętrz, bez względu a to czy stawiamy na minimalizm czy też na nowoczesne dekory. Oprócz dość zdecydowanego odcienia w katalogach znajdziemy także ściany utrzymane w pastelowych dekorach, jak również eukaliptusowych czy też miętowych. Są one na tyle plastyczne, że można je zestawiać z zarówno ze zdecydowanymi dodatkami, jak również tymi utrzymanymi w neutralnej palecie, czyli czernią, bielą czy też szarościami. Warto także postawić na złote dodatki, te dodadzą blasku i elegancji każdemu wnętrzu.

Modne kolory ścian w 2022 roku – błękit

Spokojne morze, pogodne niebo – takie odcienie niebieskiego będą rządziły w nadchodzących miesiącach. Projektanci proponują wprowadzanie ich zarówno do sypialni, jak i pokoju dziecięcego czy też kuchni oraz łazienki. Można pobawić się konwencją i zestawić je z bardziej zdecydowanymi odcieniami, albo też postawić na nie w całej krasie. W obu przypadkach stworzymy przestrzeń przyciągającą spojrzenia, w której będzie można odpocząć.

Modne ściany 2022 – barwy neutralne

Mówią, że klasyka zawsze się obroni i rzeczywiście tak jest. Neutralne barwy będą modne w każdym sezonie, jednak z mniejszą lub większą atencją projektantów. Modne kolory 2022 to niewątpliwie biele, szarości, beże oraz czernie. Można z powodzeniem stwierdzić, że znalazło się w najnowszych trendach dla nich bardzo dużo miejsca. Świetnie odnajdą się w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym tonie, ale równie dobrze poradzą sobie tam, gdzie dominuje klasyka. Neutralne barwy stają się doskonałym tłem, ale równie dobrze mogą nieco uspokoić aranżację, jeśli lubimy dość oryginalne meble oraz dodatki. Słowem – są niezwykle plastyczne i mają duży potencjał dekoracyjny.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394