tynki wewnętrzne, gładzie, gipsyWykończenia

Niepowtarzalny efekt betonu

Surowe inspiracje świata przemysłu i techniki coraz częściej pojawiają się w niekonwencjonalnych aranżacjach wnętrz. W miejsce białych, gładkich ścian wprowadza się pokrycia dekoracyjne imitujące beton.

efekt-betonu

Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu stworzony na bazie naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego, nadaje ścianom ciekawy wygląd surowego betonu. Charakterystyczny szary kolor sprawia, że pokryte materiałem powierzchnie tworzą chłodny, industrialny wystrój pomieszczenia. Jednocześnie możliwość powierzchniowego barwienia lakierami Camelazur pozwala dostosować dekorację do specyfiki wnętrza.

Powierzchnia dekorowanych ścian powinna być mocna, sucha i oczyszczona z wszelkich naleciałości. Na zagruntowaną ścianę nakłada się wymieszany z wodą i odstawiony na 2 godziny tynk Beton Architektoniczny. Następnie formuje się wybrany wzór szalunku lub deskowania, by po 12 godzinach na wygładzoną i oczyszczoną przestrzeń nanieść odpowiedni lakier.

Nieskomplikowany sposób nakładania, duża wydajność i niepowtarzalny efekt wizualny sprawiają, że tynki dekoracyjne stosuje się coraz częściej w miejscach o różnym charakterze i zastosowaniu.

efekt-betonu-1

Charakterystyka techniczna
Postać – proszek,
Kolor – Szary  z możliwością powierzchniowego barwienia lakierami Camelazur,
pH – 12,5,
Zapach – lekki, charakterystyczny,
Rozpuszczalność w wodzie – ograniczona,
Wydajność – 1,0 mkw/kg,
Temperatura przechowywania – 5-30 stopni C w szczelnie zamkniętych opakowaniach,
Opakowania handlowe – 18kg; 2,5kg.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394