malowanieWykończenia

Oranże, zielenie, granaty w soczystych zestawieniach

kolorowe

Spontaniczna Gra Kolorów to kolekcja 12 barw przygotowana przez stylistów marki Tikkurila. Oranże, zielenie, granaty czy czerwienie tworzą ożywiające zestawienia, dzięki którym wnętrze stanie się radosne i pogodne – w sam raz na wiosnę.

 

kolorowe-1Spontaniczna Gra Kolorów to jedna z sześciu nowych kolekcji kolorystycznych, przygotowanych przez markę Tikkurila. W każdej odnajdziemy 12 barw, które świetnie się ze sobą łączą i dają możliwość opowiedzenia kolorem indywidualnej historii wnętrza.

Kolekcja Spontaniczna Gra Kolorów została przygotowana z myślą o dynamicznych osobach, które nie boją się kontrastów i cenią nowoczesny design. Znajdziemy w niej barwy stonowane ale także odważne i soczyste, doskonałe do wnętrz, w których to kolor ścian określa jego charakter. Barwy z tej kolekcji można łączyć ze sobą w dowolny sposób – kiedy wybierzemy kolor przewodni, bez trudu znajdziemy dla niego odpowiednie „sąsiedztwo”. Spontaniczna Gra Kolorów stworzy spójne wnętrze, które z pewnością nie będzie nudne. Sprawdzi się w salonie czy jadalni ale także w pokoju żądnego wrażeń przedszkolaka.

Szarość to król tła – optycznie powiększa przestrzeń i doskonale podkreśla intensywność innych barw. W zestawieniu z odcieniami pomarańczu tworzy energetyczne wnętrze.

Róż, czerwień i zieleń ścian w jednym wnętrzu – czemu nie? W połączeniu z jasną podłogą i białymi meblami powstaje oryginalna i bardzo wiosenna aranżacja.

kolorowe-2 kolorowe-3

Na pozór surowe, zestawienie granatu, czerwieni i beżu ma w sobie coś, co przyciąga uwagę i daje wrażenie całkowitej harmonii.

Do malowania barwami z kolekcji Spontaniczna Gra Kolorów polecamy farbę Optiva Matt [5] marki Tikkurila. Jest to lateksowa farba akrylowa o matowym wykończeniu. Farba nie kapie podczas aplikacji, łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Optiva Matt [5] – wyróżnia się także dobrym kryciem – ta cecha będzie miała szczególne znaczenie przy malowaniu ścian na mocniejszy kolor. Natomiast wysoka jakość produktu sprawi, że przypadkowe zabrudzenia będą mogły być łatwo czyszczone przy pomocy zwykłej wilgotnej szmatki, a ściany na długo zachowają świeży wygląd. Optiva Matt [5] posiada także rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Każdy kolor z kolekcji Spontaniczna Gra Kolorów posiada numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemach barwienia Tikkurila. Wystarczy podać w sklepie numer koloru, a obsługa przygotuje farbę Optiva Matt [5] w wybranej barwie.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394