Materiały ścienneNowościściany wewnętrzneWykończenia

Panele akustyczne Muralis

Panele akustyczne produkowane są zazwyczaj w jednolitych i prostych barwach. Na przeciw potrzebom rynku wyszła firma Ecophon proponując panele dźwiękochłonne Muralis, które poza tym że wyciszają to również są dekoracją wnętrza.

Seria Muralis od Ecophon to efekt współpracy firmy z pięcioma uznanymi, europejskimi projektantami. Każdy z nich prezentuje inną wizję i własną metodę ekspresji. Niektórzy, tak jak Celine Cavallin, swoimi projektami odwołują się do klasyki designu, inni, jak Susann Sivonen, postawili na mocniejszy, emocjonalny przekaz bazujący na wewnętrznych przeżyciach.

W rezultacie powstały efektowne projekty graficzne o różnorodnym charakterze i nietuzinkowej estetyce, które samodzielnie, lub w połączeniu z panelami w jednolitych kolorach, pomogą stworzyć komfortowe wnętrze o unikatowym charakterze i praktycznych właściwościach.

Panele akustyczne Muralis Fantasia Panele akustyczne Muralis Glory Panele akustyczne Muralis Old School Panele akustyczne Muralis Chair Trio

 

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394