Wykończenia

Panele dekoracyjne Craters i Rectangles

Craters i Rectangles to panele marki Dunes, które przykuwają uwagę nowatorską fakturą, ciekawym designem i funkcjonalnością.

panele-dekoracyjne

Panele dekoracyjne Craters w subtelny, ale niezwykle pomysłowy sposób podkreślają nowoczesny, minimalistyczny wystrój. Trójwymiarowe okręgi o średnicy 39 cm rozmieszczone asymetrycznie na gładkiej powierzchni ściany tworzą jedynie z pozoru, chaotyczną kompozycję. W tej impresji widać bowiem konsekwencję aranżacyjną. Nieregularna kompozycja jest wizualnie „lekka”, dzięki czemu nie dominuje dekoracji wnętrza.

Tak pomysłowa koncepcja urozmaici wygląd przedpokoju, gabinetu czy jadalni. Jeszcze większą dozą fantazji możemy wykazać się w urządzaniu mieszkania, gdy sięgniemy po panele dekoracyjne Rectangles o wymiarach 30 cm x 30 cm. Wysoki profil oraz motyw ściśle przylegających do siebie prostokątów i kwadratów fascynuje przestrzennością faktury. Industrialny, niecodzienny charakter stylizacji uwypukla głęboki grafitowy kolor paneli. Udekorowana w tak nieszablonowy sposób ściana jest niezwykle intrygującą ozdobą. Wyrazista, efektowna i nietypowa – przyciąga wzrok i skłania do eksperymentowania formą.

Panele dekoracyjne Crater i Rectangles prowadzą jedynie do udanych aranżacji. Powodem jest nie tylko ciekawe wzornictwo, ale i funkcjonalność zastosowanego surowca. Gipsowe płyty wzmocnione włóknem szklanym pozostają całkowicie niepalne, nietoksyczne oraz nie zawierają lotnych związków mineralnych. Materiał ten jest również łatwy i szybki w montażu. Złącza płyt są ze sobą sklejane i szlifowane aż do uzyskania jednorodnej powierzchni. Umożliwia to skomponowanie dowolnej kreacji, w układzie pionowym lub poziomym.

Pomysłowa aranżacja ściany to doskonały sposób na podkreślenie oryginalnego wystroju wnętrza. Trójwymiarowe panele dekoracyjne Craters oraz Rectangles marki Dunes pozwolą bowiem urzeczywistnić nieszablonowe projekty, które wymykają się schematom, zachwycają nowatorstwem oraz funkcjonalnością. Takie rozwiązanie architektoniczne z pewnością stanowi wzór godny naśladowania.

panele-dekoracyjne-1

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394