dekoracje ścienne

Perfekcyjna dekoracja wnętrz przy pomocy naklejek na ścianę

Każde pomieszczenie w Twoim domu czy mieszkaniu może zostać rewelacyjnie odświeżone. A do tego nie trzeba ogromnych nakładów finansowych, tylko wystarczy zadbać o szczególne ozdoby, do jakich należą naklejki na ścianę. Czy to stawiając na życiowe motto, które będzie nad łóżkiem w sypialni, czy też kwiatowy motyw w salonie, a może słodkie misie w pokoju dziecięcym – można osiągnąć modny design, który odzwierciedli nasze wnętrzarskie upodobania. Przed wybraniem jednak określonych naklejek warto zapoznać się z kilkoma aspektami.

Cechy szczególne

Naklejki na ścianę wytworzone są z elastycznej folii PCV, pokrytej z jednej strony klejem, umożliwiającym doskonałe trzymanie na wybranym podłożu: na pomalowanej farbą ścianie, na tapecie czy płytkach ceramicznych. Można wystosować warianty zupełnie matowe, a także błyszczące, które są cienkie i łatwe do nałożenia. W zależności od wymiarów naklejenie wybranego wzoru nie zajmie dużo czasu i wszystko może być gotowe nawet w pół godziny. Co najważniejsze, to te wyjątkowe ozdoby ścienne są odporne na światło czy wodę, wobec czego spokojnie wytrwają do przewidzianych w przyszłości remontów, czy też zmiany dekoracji. Warto pamiętać, by dane miejsce przed naklejaniem dokładnie oczyścić i odtłuścić oraz by nie było w nim jakichkolwiek złuszczeń czy innych obdrapań.

Modne naklejki pierwszorzędnym wyborem

Pozostaje już tylko dobranie tego, co nam się podoba i można ruszać z całkowitą zmianą wybranego pomieszczenia. Taki detal doda szyku i elegancji oraz nieraz przyczyni się do zachowania oryginalności.

 

Do wyselekcjonowania są:

  • cytaty i powiedzenia, które mogą przedstawiać nasz ulubiony tekst w przyjemnej dla oka czcionce o różnym rozmiarze; można wynaleźć wzory liter bardzo zdobionych, jak i minimalistyczne opcje;
  • finezyjne ornamenty, będące nawiązaniem do przyrody; najczęściej są to delikatne formy roślin lub esy-floresy;
  • tematyka dziecięca, czyli motylki, wróżki, samochody, postaci z bajek;
  • motywy dokładnie ilustrujące otaczającą rzeczywistość, czyli drzewa, krajobrazy, kosmos;
  • formy naklejek 3D (KLIK), które świetnie spiszą się tam, gdzie chcemy wszystkich zaskoczyć; wnętrze będzie nietuzinkowe a charakterystyczna dziura w murowanej ścianie czy też połamane deski, lub okno na świat mogą zawierać wyśmienite pejzaże fotograficzne.

Ponadczasowe urozmaicenie

Wnętrze, w którym umieścimy modne naklejki na ścianie nabierze niebywałej prezencji. Czas w nim spędzony przyczyni się do każdorazowego relaksu, a co więcej zawsze będzie można podziwiać określony układ. Każdy zatem może przypasować to, co wpadnie w oko i nawiąże do pozostałego wyposażenia. Na ścianie można zatem dodać nuty pastelowe czy monochromatyczne a także pozwolić sobie na zupełne nasycenie wieloma barwami. To od nas zależy gdzie i co umieścimy, dlatego też wcześniej sprawdźmy wszelkie propozycje, w których zobaczymy jak dana naklejka wygląda. Rozmiar jest tutaj niezmiernie istotny, gdyż naklejka może być mała i być dodatkiem do półek z książkami, a także zająć obszerniejsze puste miejsce na ścianie.


Aranżacje pochodzą ze strony: https://sklep.foteks.pl/naklejki.html

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394