Chemia budowlanaMateriały ścienneWykończenia

Preparat gruntujący z jonami srebra

Preparat Nano Grunt to ultra nowoczesny środek do gruntowania podłoży mineralnych stosowanych w budownictwie, który posiada specjalnie opracowany skład w oparciu o najnowsze zdobycze nanotechnologii pozwalające na uzyskanie rezultatów znacznie przekraczających stosowanie zwykłych gruntów.

preparat-gruntujacy-z-jonami-srebraDzięki zawartemu w preparacie biopolimerowi z jonami srebra zabezpiecza się gruntowaną powierzchnię przed rozwojem flory bakteryjnej i grzybicznej na pionowej powierzchni. Po wyschnięciu tworzy się warstwa jonów srebra które cały czas zachowują swoje właściwości aż do mechanicznego ich usunięcia.

Dodatkowo uzyskuje się bardziej wysublimowane efekty na poziomie molekularnym prowadzące do uzyskania lepszej kompatybilności materiałów – podłoża i warstw wierzchnich. Wnikające w gruntowane podłoże nanocząsteczki dzięki swoim małym rozmiarom uzyskują znaczną poprawę penetracji preparatu w głąb struktury materiału. Tworząca się po aplikacji trójwymiarowa nanostruktura wypełnia wszelkie wolne przestrzenie przez co uzyskuje wzmocnienie podłoża w warstwie przypowierzchniowej przy jednoczesnym uzyskaniu pożądanej regulacji wymiany wody przez tę warstwę. Zagruntowana Nano Gruntem powierzchnia staje się bardziej zwarta i jednolita co pozwala na bardziej efektywne stosowanie na tych warstwach wszelkich mas wierzchnich takich jak farby, kleje i powłoki wyrównujące. Dzięki temu uzyskujemy zwiększenie ich przyczepności i kompatybilności z podłożem a co za tym idzie obniżenie zużycia.

Zawarte jony srebra są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394