Chemia budowlanakleje, zaprawy, fugimateriały wykończenioweNowości

Samopoziomująca masa Baumit Nivello 30

Samopoziomująca masa Baumit Nivello 30 Samopoziomująca masa Baumit Nivello 30, nowość w ofercie Baumit, przeznaczona jest do wyrównywania i poziomowania istniejących podłoży lub nowych, wymagających idealnej gładkości i równości, podkładów podłogowych. 

Masa samopoziomująca Baumit Nivello 30 polecana jest do wewnątrz budynków mieszkalnych jak i obiektach użyteczności publicznej.  Ze względu na rodzaj spoiwa którego głównym składnikiem jest w tym przypadku cement, rozwiązanie to szczególnie dedykowane jest do pomieszczeń mokrych, takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie.

Wylewka po związaniu odporna jest na obciążenia skupione, takie jak nacisk kółek krzeseł, dzięki czemu może być aplikowana pod popularne okładziny układane w pomieszczeniach biurowych – wykładziny tekstylne, tkane i dywanowe, PCW czy linoleum. Masa samopoziomująca Baumit Nivello 30 może być także podkładem pod parkiet. Ze względu na bardzo dobre parametry przewodzenia ciepła, nowy produkt firmy Baumit może być używany na powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym.

Masa Baumit Nivello 30 może być wylewana ręcznie lub przy użyciu agregatów mieszająco-pompujących. Zakres grubości warstwy od 2 do 30 mm umożliwia wyrównanie podłogi lub podniesienie jej poziomu wówczas, kiedy stosujemy różnej grubości okładziny i chcemy finalnie uzyskać jeden poziom podłogi w obiekcie na całej powierzchni, niezależnie od pomieszczenia.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394