Chemia budowlanafarby do wnętrzNowości

Satynowa emulsja Bondex White Wall Satin

Satynowa emulsja Bondex White Wall Satin Farba lateksowa White Wall Satin to nowość w ofercie marki Bondex. Opracowana została zgodnie z koncepcją Green Revolution, co oznacza, że posiada niewielkie ilości rozpuszczalników organicznych stosowanych w większości popularnych emulsji.

Dzięki innowacyjnej technologii farba lateksowa White Wall Satin jest przyjazna dla alergików i osób szczególnie wrażliwych oraz posiada obniżony poziom zapachu.

White Wall Satin tworzy jednolitą śnieżnobiałą i satynową powłokę z efektem jedwabistego połysku, co sprawia, że ściany łagodnie się mienią. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością na szorowanie, która jest znacznie wyższa niż w przypadku farb matowych.

Dodatkowo farba nie chlapie się podczas malowania, jest łatwa w aplikacji oraz optymalnie kryje powierzchnię, a dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej dyspersji pozwala ścianom oddychać.

Produkt polecany jest szczególnie do pomieszczeń narażonych na silne zabrudzenia – wnętrz mieszkalnych (np. salonów, pokoi dziecięcych czy korytarzy) oraz publicznych (np. szkół, żłobków, przedszkoli).

Bondex White Wall Satin

[checklist]

  • Wydajność: do 12 m²/L przy jednej warstwie
  • Ilość warstw: 1-2
  • Czas schnięcia: 4 godz.
  • Nakładanie drugiej warstwy: po 4 godz.
  • Narzędzia: pędzel, wałek lub natrysk
  • Pojemność: 5 L i 10 L

[/checklist]

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394