Chemia budowlanadekoracje ściennemalowanieWykończenia

Ściany lśniące brokatem

Dotychczas brokat kojarzony był ze światem mody i karnawałowymi kreacjami. Teraz podbija również dziedzinę aranżacji wnętrz. Od niedawna kupić można dekoracyjny lakier do ścian Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore, który zawiera drobiny brokatu.

brokat-bm

Najnowsze kolekcje kolorystyczne, bogactwo form i materiałów, oryginalne inspiracje stylistyczne – wydawać by się mogło, że specjaliści od dekoracji wnętrz nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć. Z pomocą przychodzi wszechobecna moda. Na wybiegach uznanych projektantów od lat niezmiennie króluje brokat, jako efektowny dodatek kreacji i makijażu. Najwyższy czas, aby zagościł również w domowych wnętrzach. Brokatowy lakier Glitter Effect 311 marki Benjamin Moore sprawi, że ściany rozbłysną efektownym „gwiezdnym pyłem”, który przybiera różne odcienie w zależności od zmiany kąta patrzenia.

brokat-bm-1Glitter Effect 311 to transparentny lakier akrylowy o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczony jest do dekorowania pomalowanych wcześniej ścian i sufitów. Lakier zawiera drobinki brokatu, które sprawiają, że odnowiona powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Brokatowy efekt szczególnie dobrze sprawdzi się w wytwornej sypialni, czy nastrojowym pokoju dziecięcym. Malowanie lakierem Glitter Effect 311 jest szybkie i mało uciążliwe dla domowników. Produkt marki Benjamin Moore nie kapie podczas nakładania i  równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez lakier właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Glitter Effect 311 jest bezbarwny, ale dodatkowo może być podbarwiony pigmentami w systemie kolorowania. Najlepiej aplikować go na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Aura, Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore. Efekt opalizacji jest tym bardziej widoczny, im ciemniejszy jest kolor ścian. Produkt jest wodorozcieńczalny i w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394