ściany wewnętrzne

Ściany w różnych odcieniach szarości od lat nie wychodzą z mody

Ściany w różnych odcieniach szarości od lat nie wychodzą z mody, wpisując się wręcz w kanon stylowej elegancji we wnętrzach. Stanowią przy tym idealną bazę dla różnych typów wystrojów – potrafią wzmocnić stylistykę ultranowoczesnych aranżacji, a jednocześnie stworzyć ujmujące tło dla przytulnych, wysmakowanych wnętrz. Oto kilka pomysłów od Beckers na bazie nowości kolorystycznych roku 2021.

Delikatna szarość Zelda z palety Becker Designers Collection, zmieniająca odcień w zależności od kolorów, z którymi ją zestawimy, będzie stanowić subtelne, a zarazem intrygujące tło dla wnętrz łączących w sobie przytulność z powściągliwością. Prosta i niewielkich rozmiarów materiałowa sofa zestawiona z oszczędnymi w designie metalowymi meblami pozostawi czystą przestrzeń pozwalającą na swobodny przepływ myśli. Naturalna drewniana podłoga będzie przesądzać o ciepłym odbiorze wnętrza.

Poszukując odcienia, który skomponuje się z designerskimi krzesłami w kolorze niebarwionej blachy, warto postawić na odcień Silver Blue z tej samej palety. Ta chłodna szarość będzie także świetnie współgrać z naturalnym drewnem – w tym stylizowanym na stary stołem i podłogą – pozwalając uzyskać stylistykę harmonijnie łączącą  tradycję z nowoczesnością.

Intensywny szary kolor Relax z palety Beckers Designer Colour może z kolei grać pierwsze skrzypce  we wnętrzach, którym chcemy nadać industrialny charakter. Przy takich ścianach prosty, szary regał oraz kilka metalowych dodatków w formie mebli czy dekoracji wystarczą, by zbudować pożądany klimat pomieszczenia. Drewniana podłoga oraz kontrastujące charakterem dodatki, jak wiklinowy kosz czy miękki koc, pozwolą przełamać surowy klimat wnętrza. 

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394