Chemia budowlanadekoracje ściennefarby do wnętrzmalowanieWykończenia

Ściany zrobione Sentiero

Sentiero to najnowszy system dekoracji ściennej włoskiej marki Candis. Powstał z myślą o wnętrzach, w których liczy się prostota formy i nowoczesny design.

sentiero-1Dekoracje ścienne zazwyczaj kojarzone są z klasycznym wystrojem wnętrza. Stiuk, trawertyn, czy reliefy stanowią idealne tło dla aranżacji bogatych w antyki i bibeloty.

Wyzwaniem dla projektantów włoskiej firmy Candis – uznanego producenta materiałów dekoracyjnych do ścian, było stworzenie efektu ściennego, który będzie współgrał z modernistycznym, ascetycznym w formie wystrojem wnętrz. Punktem wyjścia była obserwacja najnowszych trendów w dziedzinie designu przy jednoczesnym poszanowaniu dla charakterystycznego klimatu dekoracji marki Candis. O tym, że plan się powiódł możemy się przekonać obserwując efekt ścienny Sentiero, najmłodsze dziecko fabryki Candis w Andezeno pod Turynem.

living room, with clean uncluttered and modern design, white leather recliner.Sentiero to najnowszy z florenckich systemów dekoracyjnych Antiche Terre Fiorentine, który imituje na ścianie powierzchnię kamienia. Starannie odwzorowane kamienne przebarwienia i żyłki sprawiają, że pomieszczenie sprawia wrażenie wykończonego eleganckim granitem. Materiał dekoracyjny Sentiero wzmacnia we wnętrzu poczucie głębi i wielowymiarowości przestrzeni. Efekt Sentiero należy do rodziny produktów marki Candis o nazwie „Le Moderne”. Linia ta dedykowana jest nowoczesnym wnętrzom o nietuzinkowych rozwiązaniach architektonicznych.

Produkt włoskiej marki Candis dostępny jest w dwóch bazach: Mimosa, która zawiera żółte i czarne cząsteczki glinki oraz Acero bazującej na pomarańczowych i czerwonych drobinkach. Od tego, w jaki sposób kolorowe glinki zostaną roztarte na powierzchni ściany zależy ostateczny efekt dekoracyjny.

Dekorację firmy Candis można zamówić w bardzo bogatej gamie barw, a od ilości dodanego tonera zależy finalne natężenie kolorów na ścianie.

System Sentiero został tak przygotowywany, aby jego aplikacja była łatwa i nie wymagała specjalistycznych umiejętności. Choć sama dekoracja na ścianie wygląda bardzo efektownie, jej uzyskanie nie jest czasochłonne, a praktyczna instrukcja producenta poprowadzi nas „krok po kroku” do wymarzonego celu. Produkt firmy Candis jest przyjazny środowisku naturalnemu i domownikom.

Jego receptura opiera się na wodorozcieńczalnej technologii i najwyższej jakości naturalnych składnikach, dzięki czemu Sentiero jest bezpieczne w użytkowaniu i charakteryzuje się niską zawartością lotnych związków organicznych.

 

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394