Aktualności

Spotkania dla wykonawców w sieci Flugger

Flügger, duński producent farb, tapet, szerokiego asortymentu do wykańczania powierzchni oraz profesjonalnych narzędzi malarskich zaprasza na spotkania z wykonawcami pod hasłem „Skuteczne sposoby na szybki remont”.  Zaplanowanych jest ponad 70 spotkań, które odbędą się w sklepach Flügger farby na terenie całej Polski.

flugger

Doświadczeni wykonawcy wiedzą, że  remonty, przeróbki czy naprawy wymagają odpowiednich produktów i wiedzy popartej solidnym doświadczeniem. Czasami o wiele łatwiej jest zrobić coś od podstaw niż doprowadzić do stanu pierwotnego, np. ścianę, którą wykończył  ktoś  inny, a która uległa  zniszczeniu. Tak właśnie rzecz ma się ze wszelkimi przeróbkami, naprawą uszkodzeń mechanicznych spowodowanych, np. osiadaniem budynku, likwidacją zacieków, naprawą powierzchni po wymianie kabli, instalacji grzewczej i elektrycznej – jednym słowem z tymi wszystkimi pracami, które wynikają z użytkowania budynku.

Są jednak – mówi Małgorzata Undziłło, country manager Flügger w Polsce – sprawdzone produkty i sposoby, aby wspomniane naprawy przebiegły sprawnie, szybko, ale przede wszystkim skutecznie. Spośród szerokiego asortymentu Flügger wyodrębniliśmy gotowe systemy naprawcze, które  sprawdzą się przy pracach remontowych w starym i nowym budownictwie. W ich skład wchodzą m.in. gotowe masy szpachlowe Sandplast, których uniwersalność zastosowania sprawia, że stanowią kompleksowe i  niezawodne rozwiązania w budownictwie przemysłowym jak i indywidualnym. Podczas spotkań w sklepach Flügger farby przedstawimy wykonawcom  nasze propozycje rozwiązań omawiając m.in. sposoby wykończenia i zabezpieczania powierzchni przed wpływem wilgoci czy radzenia sobie ze spękaniami ścian i sufitów.

Spotkania odbywają się blisko i po sąsiedzku, czyli w sieci sklepów Flügger farby zlokalizowanych w wielu miastach na terenie całej Polski. Sklep  to dobre miejsce do przeprowadzenia spotkań, bo wszystko co potrzebne do zaprezentowania skutecznych sposobów na przeprowadzenie remontów znajduje się na miejscu. Dla wykonawców zajmujących się na co dzień takim pracami będzie to z pewnością duże udogodnienie i dobra okazja do rozmów na tematy branżowe.

Udział w bezpłatnych spotkaniach pod hasłem „Sprawdzone sposoby na szybki remont” może wziąć każdy kto zajmuje się przygotowaniem powierzchni pod malowanie, tapetowanie. Wystarczy, że w wyznaczony dzień i o wyznaczonej godzinie (terminy dostępne poniżej oraz na www.flugger.pl w zakładce „dla wykonawców”) stawi się w najbliższym sklepie Flügger farby. W sprawie spotkań osoby zainteresowane mogą również pisać na adres: [email protected]

Terminy spotkań:

12 stycznia,  godz. 9

Zielona Góra , al. Zjednoczenia 5B
Warszawa, ul. K.E.N 103
Kraków, ul. Zakopiańska 56
Katowice, ul. Grota Roweckiego 47
Plewiska, ul. Grunwaldzka 519D
Łódź, ul. Przybyszewskiego 92

19 stycznia, godz. 9

Wrocław,  ul. Brücknera 25-43
Wrocław,  Zwycięska 14e/4A (godz. 15:00)
Rzeszów,  ul. Okulickiego 6
Szczecin,  Al. Wojska Polskiego 9
Toruń, ul. Szosa Lubicka 137
Gdynia, ul. Władysława IV 53
Zabrze, ul. Wolności 250
Katowice, ul. Korfantego 44

26  stycznia, godz. 9

Katowice, ul. Kolejowa 57
Kraków, ul. Zakopiańska 56
Bydgoszcz, ul. Szubińska 75-77
Gliwice, ul. Dojazdowa 1

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394