Aktualnościocieplenie ścian

System certyfikowania wykonawców izolacji budowlanych

Termo Organika uruchomiła system certyfikowania wykonawców izolacji budowlanych. To pierwszy i jedyny producent styropianu w kraju, który nie tylko dostarcza kompletny system dociepleniowy, ale także weryfikuje i szkoli wykonawców izolacji termicznych.

termoorganika

Zasady udzielania certyfikatów dla wykonawców systemu ociepleń Termo Organika Platinum nie są skomplikowane, jednak by je uzyskać fachowcy muszą spełnić kilka ważnych kryteriów. Wszyscy chętni muszą udokumentować doświadczenie w wykonywaniu systemów ociepleń i wykonać co najmniej jedną inwestycję z zastosowaniem Systemu Platinum. Dodatkowo muszą poddać się dobrowolnemu audytowi,  który oceni jakość wykonanych robót na różnych etapach kontrolnych, obejmujących co najmniej kilka kluczowych elementów tj. przygotowanie podłoża, przyklejanie styropianu, wykonywanie warstwy zbrojonej, tynkowanie.

Szczegóły dotyczące uzyskania certyfikatu dla wykonawców, ich wykaz jest dostępny u Dyrektorów Regionów w zakładce „Gdzie kupić”  na stronie internetowej producenta.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394