Polecamynarzędzia

Szlifierka przegubowa Planex easy Festool – lekko, łatwo, szybko i… perfekcyjnie

Nieprzypadkowo słowo easy znalazło się w nazwie nowej szlifierki przegubowej Festool. Cechują ją bowiem niewielka waga, wytrzymałość i intuicyjna obsługa. Sprawia, że przygotowanie pomieszczeń pod suchą zabudowę jest o wiele łatwiejsze, szybsze i dokładniejsze niż do tej pory. Bezszczotkowy silnik EC-TEC nie wymaga konserwacji, a równocześnie umożliwia bezpośrednie przełożenie mocy na talerz szlifierski – bez giętkiego wałka.

Szlifierka przegubowa Planex easy FestoolPrzy projektowaniu Planex easy wygoda użytkownika była dla nas najważniejsza. Ale design, ergonomia i wydajność miały również duże znaczenie. Dlatego powstało urządzenie bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Ponadto jest to najlżejsza na rynku szlifierka przegubowa z napędem bezpośrednim z niewymagającym konserwacji bezszczotkowym silnikiem EC-TEC. To nasza odpowiedź na życzenia profesjonalnych użytkowników“ – mówi Sławomir Trojan (trener w Festool Polska) i dodaje: „Planex easy to kolejny produkt w konsekwentnie realizowanym programie wzbogacania oferty szlifierek przegubowych. Jej sprawdzonym, siostrzanym modelem jest Planex LHS 225, ceniona za wiele praktycznych funkcji, choćby wydłużenie lub skrócenie rękojeści i aktywne wsparcie odsysania pyłu. To model dla tych klientów, dla których ważne jest przede wszystkim wielofunkcyjne narzędzia. Natomiast planex easy skonstruowano z myślą o malarzach i pracownikach specjalizujących się w zabudowie suchej, którzy – mówiąc ogólnie – po prostu chcą szlifować.

Rozpocznij pracę i doceń zalety sprawdzonych rozwiązań

Dzięki temu, że Planex easy składa się z jednej części, jest gotowa do pracy od razu po wyjęciu z wygodnej i kompaktowej torby (w której jest dostarczana klientowi). A bezszczotkowy silnik EC-TEC umiejscowiony w jej główce i przenoszący moc bezpośrednio na talerz szlifierski sprawia, że ta szlifierka ma dłuższą żywotność niż urządzenia z giętkim wałkiem. Bezszczotkowego silnika EC-TEC nie trzeba poddawać konserwacji. Sławomir Trojan wyjaśnia: „W niektórych szlifierkach przegubowych przeniesienie mocy z silnika na talerz szlifierki następuje przez giętki wałek. W Planex easy stawiamy – jak w jej siostrzanym modelu Planex – na sprawdzony, bezpośredni napęd i świadomie rezygnujemy z giętkiego wałka na korzyść wysokiej skuteczności i wytrzymałości.

Szlifierka Planex easy ma w zestawie supermiękki talerz szlifierski i praktyczną torbę.

Szlifierka przegubowa Planex easy Festool – praca łatwa i ergonomiczna

Czy to sufit czy ściana: dzięki ruchomemu przegubowi przy główce planex easy gwarantuje optymalne rezultaty – bez przechylania i niedokładnego szlifowania. I nie zapominajmy o doskonałej ergonomii: waży zaledwie cztery kilogramy, a to niewiele w porównaniu z podobnymi urządzeniami. Ciężar jest perfekcyjnie rozłożony na całej długości urządzenia. Supermiękki talerz szlifierski dopasowuje się do powierzchni ścian, sufitów oraz innych nierównych powierzchni, co umożliwia idealne, łatwe szlifowanie i doskonały efekt. Dzięki zdejmowanemu segmentowi szczotkowemu szlifierka przegubowa Planex easy konsekwentnie i równomiernie szlifuje wszelkie powierzchnie po krawędzie.

Praca bez pyłu z korzyścią dla zdrowia

Przy szlifowaniu w zabudowie suchej powstaje mnóstwo pyłu, dlatego Festool oferuje pasujący do szlifierki Planex easy odkurzacz mobilny z funkcją automatycznego oczyszczania filtra głównego autoclean, odpornym na wypadanie wężem ssącym oraz zasuwą zamykającą w celu zapewnienia jeszcze skuteczniejszego oczyszczania filtra głównego. Czysta praca jest ważna – a czysta praca z systemem jeszcze ważniejsza. Dlatego wszystkie elektronarzędzia Festool i systemy do odsysania są kompatybilne. A wszystko to po to, by chronić zdrowie oraz zapewnić bezproblemową pracę, a także zagwarantować jak najlepsze rezultaty. Mechaniczna blokada pomiędzy wężem ssącym a urządzaniem dba o niezawodne połączenie i odsysanie. Planex easy skraca nie tylko czas pracy i tnie koszty, ale i dba o zadowolenie klientów.

Festool oferuje pasujący do nowej szlifierki przegubowej Planex easy odkurzacz mobilny AC (AutoClean) z funkcją automatycznego oczyszczania filtra głównego, odpornym na wypadanie wężem ssącym oraz zasuwą zamykającą w celu zapewnienia jeszcze bardziej intensywnego oczyszczania filtra głównego.

Więcej informacji na www.festool.pl/planexeasy

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394