Aktualności

Toruń – dynamiczny rozwój miasta

Popularne aglomeracje, takie jak Warszawa czy Kraków, są niczym gwarancja spełnienia wszelkich marzeń o życiu na wysokim poziomie. Coraz częściej jednak poszukiwane są punkty, w których nowoczesność łączy się z tradycją, zachowując kameralny klimat. Taki właśnie jest Toruń, gdzie coraz lepiej rozwija się gospodarka, kultura i rynek nieruchomości. Czy warto tu zamieszkać?

Atrakcyjne ceny mieszkań

Toruń jest miastem przestronnym i bardzo zielonym. Nawet w szczycie sezonu turystycznego nie odczuwa się tłoku. Parki i lasy zajmują ponad jedną trzecią miejskiej powierzchni, co stanowi ogromny potencjał w kwestii wypoczynku na świeżym powietrzu. Poszczególne tereny przechodzą od kilku lat dynamiczny rozwój. Po obu stronach Wisły powstają mieszkania deweloperskie w Toruniu, które wyróżniają się funkcjonalnym rozkładem i wieloma udogodnieniami. Warto podkreślić, że ceny mieszkań są tu nieco niższe niż w innych popularnych miastach.

Toruń – miasto możliwości

Od lat zauważa się tu zróżnicowany rozwój. Na terenie miasta powstają liczne inwestycje, których zasięg przekracza granice Polski. Bardzo dobrze rozwija się tu sektor IT, branża finansowa oraz strefa ekonomiczna. Nieustannie funkcjonują przedsiębiorstwa z wieloletnią tradycją, słynące w całym kraju z lokalnych wyrobów. To wszystko wpływa na możliwości zawodowe, których ostatnimi laty nie brakuje. Poziom bezrobocia w Toruniu jest jednym z najniższych w województwie.

Torun mieszkania

Zarobki pozwalają na zaspokojenie podstawowych potrzeb, włącznie z zakupem nieruchomości. Nabywcy najczęściej celują w mieszkania deweloperskie w Toruniu, które mogą wyposażyć i zaaranżować według własnych upodobań. Którą z toruńskich dzielnic wybrać na miejsce swojego zamieszkania? Zarówno lewo-, jak i prawobrzeżna część miasta jest doskonale skomunikowana. Kolejną zaletą jest gwałtowny rozwój dzielnic, gdzie pojawiają się sklepy i centra handlowe, umożliwiające zakupy nieopodal domu. Decyzja o zakupie nie należy do najłatwiejszych, tym bardziej że mieszkania deweloperskie w Toruniu powstają w wielu miejscach miasta.

Targi i jarmarki

Toruń dał się poznać od handlowej strony. Liczne imprezy targowe stały się symbolem miasta, będąc tematem do rozmów równie ważnym, co toruńskie pierniki. Organizację tego typu wydarzeń umożliwia oddana do użytku wyremontowana hala targowa w Centrum Targowym PARK, gdzie odbywają się między innymi Targi Turystyczne, Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR, Jarmark Bożonarodzeniowy czy Targi Dziecięcy Świat. W 2017 roku Toruń uplasował się na 3. miejscu magazynu Forbes w rankingu „Miasto przyjazne dla biznesu”.

Nieustanne źródło rozrywki

W Toruniu znajdzie się mnóstwo atrakcji, dla których warto nie tylko miasto odwiedzić, ale i pozostać w nim na stałe. Poza szeroką ofertą, zawierającą mieszkania deweloperskie w Toruniu czy kuszącą perspektywą pracy i edukacji, miasto oferuje również szereg atrakcji. W mieście Kopernika znajdują się ruiny zamku krzyżackiego, a całe Stare Miasto wpisano na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO. Warto odwiedzić także toruńską Krzywą Wieżę, Planetarium, Muzeum Piernika czy urocze pomniki zlokalizowane w różnych częściach miasta.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394