materiały wykończeniowenarzędziaNowościPoradnik

UZIN RIPPER – narzędzie do bezpyłowego otwierania worków

Uzin Ripper to proste narzędzie, które niezwykle ułatwia pracę na budowie. Dzięki niemu worki z sypkimi produktami otwiera się nie tylko szybko, ale praktycznie bezpyłowo.

UZIN RIPPER - narzędzie do bezpyłowego otwierania worków z sypkimi produktami uzin-ripper-druck1

Jak działą Uzin Ripper?

Narzędzie należy osadzić na wiadrze, w którym będzie rozrabiana masa. Aby zapobiec przypadkowemu skaleczeniu ostrze narzędzia zabezpieczone jest osłoną, którą należy zdjąć przed rozpoczęciem pracy.

Na osadzone na wiadrze narzędzie należy ułożyć worek z sypkim produktem. Jego ciężar sprawi, że opakowanie zostanie rozcięte, a worek zadziała jak pokrywa a wpadający do wiadra materiał nie będzie się pylił. Zanim jednak worek położymy na ripperze, do wiadra należy wstawić mieszadło.

Pylenie niebezpieczne dla zdrowia

Pomiary wykonane przez niemiecki Instytut BG BAU wykazały, że dzięki zastosowaniu UZIN RIPPER ograniczenie pylenia jest takie samo jak w przypadku użycia produktów niskopylących.

UZIN RIPPER - narzędzie do bezpyłowego otwierania worków z sypkimi produktami

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394