malowanieWykończenia

Wnętrzarskie inspiracje w Akademii Benjamina Moore

Zdjęcia ciekawych aranżacji domów i mieszkań, najnowsze trendy kolorystyczne oraz narzędzie do tworzenia wirtualnych projektów wnętrz  – te i wiele innych atrakcji czeka na gości Akademii Inspiracji na stronie internetowej  www.benjaminmoore.pl.

wnetrzarskie-inspiracje

Planowanie remontu mieszkania lub domu oraz same prace wykonawcze to bardzo trudny czas dla domowników. Na każdym kroku stajemy w obliczu dylematów: wyboru materiałów, kolorów i dekoracji, które towarzyszyć nam będą przez długie lata. Dlatego tak ważne, aby nasze decyzje były przemyślane i poparte odpowiednimi przygotowaniami.

Cennym źródłem inspiracji i fachowej wiedzy są pisma wnętrzarskie i portale branżowe. W poszukiwaniu praktycznych porad i ciekawych pomysłów warto również zajrzeć do Akademii Inspiracji Benjamin Moore – amerykański producent ekskluzywnych farb, zebrał w jednym miejscu bardzo wiele pomocnych informacji, materiałów inspiracyjnych i narzędzi przydatnych podczas aranżacji wnętrz.

Jedną z najpopularniejszych podstron w Akademii Inspiracji jest Galeria Realizacji. Na gości czeka kilkaset zdjęć mieszkań, domów, pałaców i biur, które zrealizowane zostały przy użyciu produktów malarskich marki Benjamin Moore. Jest to cenne źródło oryginalnych pomysłów wnętrzarskich w zróżnicowanej stylistyce i kolorystyce.

W dziale Przyjaciele Benjamina znajdują się praktyczne informacje na temat sprawdzonych salonów sprzedaży, firm i osób z branży wnętrzarskiej i budowlanej. Można znaleźć tu zarówno architekta, który zaprojektuje nam wnętrze, jak i profesjonalną firmę wykonawczą, która projekt wcieli w życie. Benjamin Moore nie zapomniał o najmłodszych.

Zakładka Kids Club to miejsce, w którym dzieci pod okiem rodziców poszukają pomysłów na aranżację swojego pokoju. Dziesiątki zdjęć inspiracyjnych, oryginalne pomysły na dekorację ścian i produkty dedykowane do pokojów dziecięcych sprawią, że każdy maluch znajdzie „coś” co przypadnie mu do gustu.

W Akademii Inspiracji można również szybko sprawdzić, jak konkretne kolory będą wyglądać w naszym domu. Narzędzie o nazwie Personal Color Viewer pozwala na wirtualną wizualizację kolorów we wnętrzach. W zakładce Projektowanie kolorystyczne specjaliści dzielą się z nami wiedzą na temat symboliki kolorów, praktycznymi wskazówkami dotyczącymi doboru odcieni do danego rodzaju pomieszczenia itp. Dowiemy się również, jak dany rodzaj oświetlenia w pokoju wpływa na odbiór kolorystyki ścian i sufitu.

Jeśli jesteśmy ciekawi, jakie odcienie są najmodniejsze w tym sezonie, warto zajrzeć do działu Trendy kolorystyczne. W tym miejscu prezentowane są najciekawsze kolory i ich gotowe zestawienia. Za pośrednictwem Akademii Inspiracji można również przenieść się bezpośrednio na fanpage Benjamin Moore Polska na Facebooku, a tam na internautów czekają kolejne niespodzianki.

Co jeszcze ciekawego znajdziemy w Akademii Inspiracji?

[badlist]

  • adresy stron internetowych o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej
  • strefę video z filmami instruktażowymi i reklamowymi
  • bieżące informacje o targach i wystawach
  • tapety na pulpit do pobrania

[/badlist]

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394