Aktualności

Wnętrzarskie trendy jesień-zima 2020 – co będzie modne w tym sezonie?

Sezon jesień-zima 2020/2021 rozkręca się na dobre, a wraz z nim pojawiają się nowe propozycje od projektantów dotyczące nie tylko mody odzieżowej, ale i tego, co pojawi się w dekoracjach wnętrz naszych mieszkań oraz domów. Wnętrzarskie trendy zawsze budzą duże zainteresowanie wśród miłośników designu, a my spieszymy z tym, aby opisać najciekawsze z nich.

Trendy wnętrzarskie jesień-zima 2020/2021 – kolory

Tegoroczny sezon jesień-zima we wnętrzach maluje się we wszystkich odcieniach naturalnej palety barw. Na podium uplasował się obecnie beż i to on bezapelacyjnie wiedzie prym niemal we wszystkich dodatkach, jakie mogą zagościć w naszych przestrzeniach mieszkalnych. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich amatorów przytulności i tego, że gdy za oknem aura nie sprzyja zbyt optymistycznemu podejściu do życia, zawsze można pozytywnie nastroić się jasnymi barwami, jakie dominują w salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu w którym lubimy spędzać wolny czas. Można więc śmiało postawić na wszelkiej maści poduszki, pledy czy dywany na których pojawi się beż. W towarzystwie nastrojowych świeczek czy delikatnej muzyki w tle na pewno wprowadzi co wnętrza nie tylko ponadczasową klasykę, ale i miły, sprzyjający relaksowi klimat. Dodatków dobrej jakości warto jest szukać między innymi w największej galerii handlowej w Warszawie – Złote Tarasy. W tamtejszych sklepach jest mnóstwo akcesoriów dedykowanych dekoracjom we wnętrzach idealnie wpisujących się w różne aranżacyjne style. Od niesłabnącej na popularności skandynawskiej nuty, po glamour, loft czy też rustykalne podejście do tematu aranżacji. Jako że to centrum handlowe zlokalizowane jest w sercu stolicy nie będzie żadnych problemów z tym, aby móc do niego dotrzeć – czy to samochodem (jest całodobowy parking) czy to komunikacją miejską. Oba rozwiązania sprawdzą się bardzo dobrze.

Zobacz także: https://cudaczek.pl/sukienki-jesienne-2020-co-nosic-tej-jesieni/

Trendy we wnętrzach jesień-zima 2020-2021 – styl boho i ekologia

Styl boho powraca do łask i nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała się zmienić. Miał swoje pięć minut w sezonie wiosna-lato, ale wyraźnie widać także jego dominację również w jesienno-zimowych kolekcjach. I dobrze – śmiało można powiedzieć, że z jego pomocą wprowadzimy do wnętrz wakacyjny klimat w środku zimy. Bezpretensjonalny charakter boho i jego naturalność odnajdą się doskonale zarówno w małych wnętrzach, jak i dużych przestrzeniach. W każdym z nich na pewno stworzą niesamowitą atmosferę. Oczywiście nie trzeba od razu podchodzić do tematu jak do próby zmiany wszystkiego wokół. Moda na boho może odzwierciedlać się tylko w dodatkach, co i tak na pewno wniesie do mieszkania wiele subtelności i charakteru.

Nie można także przejść obojętnie obok tematu ekologii o którym mówi się bardzo dużo w ostatnich sezonach. Pojawił się on także w odniesieniu do aranżacji wnętrz. Czerpanie garściami ze świata natury jest szalenie modne i na czasie, więc śmiało można postawić zarówno na naturalne materiały, jak i ekologiczne rozwiązania, które proponują niektórzy projektanci wnętrz. Koniecznie stawiajmy także na motywy roślinne, jak i same rośliny, które szczególnie w sezonie jesień-zima są tak pożądane. Nie tylko cieszą oko, ale także wprowadzają wyjątkowy klimat do wnętrza, który pozwala chociaż na chwilę oderwać się od szarości za oknem. Naturalność to także wysoka jakość, dlatego też wszelkich dodatków szukajmy w sprawdzonych sklepach. Znajdziemy je także w Złotych Tarasach.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394