Aktualności

Wybrano zwycięzcę II kategorii konkursu Drewno w architekturze

Ogłoszono zwycięzcę II kategorii cyklu konkursów „Drewno w architekturze”, organizowanych przez firmę DLH, we współpracy z portalem architektonicznym www.bryla.pl. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac, nagrodzono najoryginalniejszą, wykonaną przez Mateusza Hanula. Zwycięski projekt prezentuje przebudowę bryły budynku z wykorzystaniem desek elewacyjnych firmy DLH.

drewno

„Drewno w architekturze” to cykl konkursowy składający się z 4 różnych kategorii, organizowany przez firmę DLH Poland i portal architektoniczny www.bryla.pl. Każda kategoria to inne zadanie, polegające na zaprojektowaniu przemiany różnych obiektów z użyciem desek z oferty produktowej firmy DLH Poland. W kategorii II konkursu zadnie polegało na wykonaniu zdjęcia budynku typu kostka w stanie rzeczywistym i zaprojektowanie jego przebudowy, z wykorzystaniem desek elewacyjnych EVERO firmy DLH Poland. Aby wziąć udział w konkursie należało w określonym terminie, za pośrednictwem portalu www.bryla.pl nadesłać aktualne zdjęcie budynku oraz zdjęcie-projekt, tego samego obiektu, przy przebudowie którego użyto desek elewacyjnych.

Z interpretacją tematu konkursu w kategorii II najlepiej poradził sobie Mateusz Hanula z Nysy. Nagrodzony projekt zachwycił jury skalą zmian przeprowadzonych w elewacji budynku. Decydujący wpływ na wybór tego projektu miała oryginalność pomysłu, nowatorstwo w użyciu drewna elewacyjnego oraz dokładność wykonania projektu. Główną nagrodą w tej kategorii jest wysokiej klasy iPad.

Autor najlepszej pracy wytypowanej spośród wszystkich zgłoszeń, biorących udział w jednej z czterech kategorii konkursu „Drewno w architekturze” otrzyma nagrodę główną w postaci laptopa Apple MacBook Pro.

drewno-1

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394