Aktualności

Złoty Medal Budmy dla systemu Dryfix

dryfixSystem Porotherm DRYFIX nagrodzono Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011. Członkowie sądu konkursowego docenili produkt za najwyższy poziom jakości i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Złoty Medal BUDMA jest dla nas nagrodą wyjątkową, bo przyznaną dokładnie rok po wprowadzeniu Porotherm DRYFIX na rynek. Bardzo cieszy nas fakt, że w tak krótkim czasie produkt ten zdobył uznanie branży budowlanej – powiedział Jerzy Klimm z firmy Wienerberger.

Porotherm DRYFIX jest jedynym na rynku systemem murowania na zaprawę w piance nakładaną na pustaki za pomocą pistoletu. Z powodzeniem stosuje się go na wielu polskich i zagranicznych placach budowy, m.in. w Austrii i w Czechach. Innowacyjna metoda murowania pozwala stawiać ściany szybciej i łatwiej niż przy wykorzystaniu tradycyjnej zaprawy.

Pustaki DRYFIX dostępne są w różnych rozmiarach – od 8 do 44 cm. Dzięki temu można je stosować do budowy wszystkich rodzajów ścian, począwszy od działowych, na zewnętrznych jednowarstwowych kończąc. Co ważne, ściany wykonywane w systemie jednowarstwowym nie wymagają dodatkowego docieplania, zachowując jednocześnie bardzo wysokie parametry izolacji termicznej. Największą zaletą systemu jest możliwość wykonywania prac murarskich nawet w temperaturze do -5ºC. Eksperci z branży budowlanej szacują, że dzięki temu sezon budowlany może się wydłużyć nawet o 2 miesiące.

Dla mnie ta nagroda nie jest zaskoczeniem. System Porotherm DRYFIX naprawdę znakomicie sprawdza się na budowie. Jest niezwykle skuteczny, ma wysoką jakość i znacznie przyspiesza proces budowy, a dla inwestorów są to kluczowe kryteria doboru materiałów – powiedział Jacek Maj z firmy budowlanej Bautech.

To kolejna nagroda dla firmy Wienerberger. Już wcześniej jej produkty sięgały po złoto – najpierw w 2004 roku medal zdobył Porotherm 50 P+W, a w 2009 Porotherm 44 Si. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 stycznia, pierwszego dnia tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich wręczany jest od blisko 30 lat. Nagroda każdego roku trafia do producentów wyrobów budowlanych najwyższej klasy, którzy stosują innowacyjne rozwiązania i wyznaczają trendy w branży.

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer121547/public_html/autoinstalator/oscianach.pl/wordpress23618/wp-content/plugins/wp-google-analytics-scripts/wp-google-analytics-scripts.php on line 394